• Nové
Orgain Organické Nutričné Shake, Vanilla Bean - Náhrada Jedlo, 16 g Bielkovín, 20 Vitamíny a Minerály, bez Lepku, Sóje Zadarmo, Kóšer, Non-GMO, 11 Uncu, 12 Count (Balenia sa Môže Líšiť)

Orgain Organické Nutričné Shake, Vanilla Bean - Náhrada Jedlo, 16 g Bielkovín, 20 Vitamíny a Minerály, bez Lepku, Sóje

Hodnotenie produktu:
€ 21.95

Suma
Skladom

Nový vzhľad a značky, ten istý skvelý produkt!Obsahuje 12 (11 uncu), pripravené na pitie orgain organickej výživy sweet vanilla bean all-in-1 nutričné trasie. 16 gramov organické bielkoviny (z ekologického proteínového koncentrátu a organické trávy kŕmené mliekom protein concentrate), 2 g vlákniny, 20 vitamínov a minerálov, 10 ovocia a zeleniny (vrátane acai, špenát, kel), 250 kalórií na porciu.USDA organic, bezlepkové, vegetariánske, kóšer, non, GMO sója zadarmo, carrageenan zadarmo, bez antibiotiká a hormóny; Žiadne umelé farbivá, príchute a konzervačné látky.Non-Kofeínové.Dobrý zdroj vitamínu A, vitamínu C, vitamín D, vitamín E, vitamín B12, vápnik, fosfor, riboflavín, niacín, kyselina listová, jódu, kyseliny pantotenovej, horčík, zinok a meď.Ideálne pre zdravé, na cestách pokrmom pre mužov a ženy.Tieto sú skvelé ako doplnok stravy a výživové potreby a ideálne pre zaneprázdnený životný štýl, jedlo náhradné, rýchle raňajky alebo desiatu, na cestách jedlá, a pred alebo po tréningu.Upozornenie : Tento produkt je Tráva-fed variant - Pre vegánska rastlín založené výrobku nájdete na 'Orgain Organické Vegánska Rastlín Založené Nutričné Shake' variant - Asin : B00 JTX7 SHC.Štýl : Vanilka Výživy Shake.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.