• Nové
Desktop Vodopád Dekorácie, Krytý Relaxačný Stola Fontána s LED Farebné Svetlá, Ideálne Živice Krajiny Ornament pre balík Office, Home, Spálňa Stôl(Modrá)

Desktop Vodopád Dekorácie, Krytý Relaxačný Stola Fontána s LED Farebné Svetlá, Ideálne Živice Krajiny Ornament pre

Hodnotenie produktu:
€ 10.17

Suma
Skladom

????NÁDHERNÉ PREVEDENIE : krásny tvar, ideálna veľkosť, a starostlivé rezbárstvo, aby túto plochu fontána veľmi vhodný pre dekoráciu štýl každej miestnosti.Štýlové dekorácie z obývacej izbe stôl alebo stôl je ľahký a jednoduchý na mieste. ????VYSOKO-KVALITNÝCH MATERIÁLOV : vysoko kvalitné polyresin štruktúra zabezpečuje odolnosť ploche vodopád fontány.Je strednej veľkosti a môže byť umiestnená kdekoľvek chcete.Je veľmi vhodné na dekoráciu v každej miestnosti a dodáva okamžitý krása okolitého prostredia. ????PERFEKTNÉ DEKORAČNÉ DARČEKY : Vnútorné fontány je štýlový domáce dekorácie, ktoré môžu pridať hodnotu do akéhokoľvek priestoru a určite prinesie prekvapenie pre vašich hostí.Krásne atomizáciu efekt robí plochy fontány ožíva, jedinečné, a tiež perfektný darček. ????KRAJINNÁ ŠTRUKTÚRA : Zabudované LED svetlá môžu svietiť fontány a vodné prvky.Pokojné ponorné čerpadlo je súčasťou obehu vody a poskytujú upokojujúci zvuk vody pre relax.V pokojnej noci, teší upokojujúci zvuk vody a pokojné vystupovanie je zmyslový zážitok!Oh, môj bože!Kúpiť!Kúpiť!Kúpiť!. ????STARAŤ-FREE PO PREDAJI tovaru : garantujeme vám 100% kúpnej spokojnosť každého zákazníka, ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, budeme radi, ak chcete vyriešiť tento problém pre vás do 24 hodín.Náš obchod vám poskytne 180 dní zadarmo vrátenie a výmena služby!.Farba : Modrá.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.