• Nové
Baker Podpis Lotus Pečenie Papierový Košíček & Muffin Vložky Balenie 150 | Mazivo Odolné Obaly – Nebude Curl alebo Burn – Prichádza v Výhodné Balenie

Baker Podpis Lotus Pečenie Papierový Košíček & Muffin Vložky Balenie 150 | Mazivo Odolné Obaly – Nebude Curl alebo

Hodnotenie produktu:
€ 4.54

Suma
Skladom

✔️ KRÁSNE DOTYK PRE VAŠE PEČENIE –Hľadá pridať krásny, čistý vzhľad vašej muffiny alebo cupcakes?Hľadaný sa konečne skončilo.Naše mazivo odolné pečenie poháre nebude len dodať, elegantný a jedinečný pocit na vašej pečivo, budú mať nepríjemnosti, s ktorými sa vaše pečenie.Viac strácať čas rezanie a skladanie pergamenu naše poháre sú už precut a pripravený ísť, takže vám len jednu vec – nech sa vaše chutné recepty prídu do života!. ✔️ POHODLNÉ BALENIE nebudú trhať, rip alebo namočiť cez.Oni odolať teplotám až do 220°C/425°F, ktorá je vyššia, než väčšina recepty si vyžadujú.Ideálny pre svadby, výročia, narodenín, Halloween, Vianoce, ako aj ostatné strany a podujatia. ✔️ ZDRAVÚ ALTERNATÍVU – Vyrobený z prírodného 100% celulózy, náš pečenie poháre sú oveľa zdravšie alternatívy k Quilon založené na produkty.Quilon obsahuje chemické látky nazývané Chrómu, ktorý môže byť škodlivý po požití.Máte radi pečenie, ale neznášam upratovanie?Aby čistenie jednoduchšie než kedykoľvek predtým.Náš vysoko biely, hnedý a prírodné farebné poháre dokonale všetky štandardné veľkosti muffin a cupcake pekáča tak, že sa vzťahuje, ak veci dostať chaotický. ✔️ VAŠU 100 % SPOKOJNOSŤ ZARUČENÁ – Na Baker Podpis berieme spokojnosť zákazníka veľmi vážne.Ak z nejakého dôvodu naše cupcake a muffin vložky nemajú naplniť vaše očakávania, dajte nám vedieť a my sa uistite, že veci sú vyrobené právo.Naše výrobky sú vyrábané podľa dôveryhodných remeselníkov zo starostlivo vybraných materiálov, ktoré boli získavané len z schválených dodávateľov.Kvalita je našou prioritou.Dostať vaše pečenie papierové poháre dnes a užívajte si bezproblémové pečenie pre roky!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.