• Nové
HYCLAT 5 ks Titán Krok Vrtákov Nastavenie a Automatické Centrum Punch - Hss Kobaltu Viaceré Diery 50 Rozmery(1/8-1 3/8), High-Speed Metal Steel Vŕtať Dvojité Bočné s Hliníkovým Prípade

HYCLAT 5 ks Titán Krok Vrtákov Nastavenie a Automatické Centrum Punch - Hss Kobaltu Viaceré Diery 50 Rozmery(1/8-1

Hodnotenie produktu:
€ 8.40

Suma
Skladom

Rozmery : 5 Ks krok vrtákov umožniť 50 veľkostiach - každý krok vrtáka sa môžete pohybovať niekoľko vŕtanie veľkých priemerov.Môže pracovať ako 50 ks twist vrtákov.Nemusíte nahradiť vrtáka neustále s krokom vrtákov.Automatické Centrum Punch - centrum punč prináša automatický, vysoko-vplyv, jar-naložené preškrtnutého úprava spp; má hlboko ryhovanej povrch pre nonslip kontroly.Titán rýchloreznej Ocele : klasické rýchloreznej ocele s vrstvou titánu pre preukázaná schopnosť a odolnosť v vŕtanie otvorov do plastu, hliníka, medi, a mnoho ďalších typov plech.Dvojité Rezanie Strane 3-stranný ramienka dizajn zabraňuje sklzu v vŕtať chuck môže preplávať dreva, plechu, oceľ a iné povrchy.To, čo Dostanete - HYCLAT Krok Vŕtať, Automatické Centrum Punč, Hliníkové Prípade, 24 mesiacov záruka - Ideálny Darček pre Deň otcov, Ideálny pre DIY milenca.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.