• Nové
Birllaid Non Tkané Filter Kužele Filter Oleja na Varenie Čisté Filtrovanie Hlboké Fryer, Balík 1 Kužeľ Držiak a 50 Filter Kužele

Birllaid Non Tkané Filter Kužele Filter Oleja na Varenie Čisté Filtrovanie Hlboké Fryer, Balík 1 Kužeľ Držiak a 50

Hodnotenie produktu:
€ 7.70

Suma
Skladom

【PEŇAZÍ A ČASU] vyzýva-Oleje sú drahé, ale väčšina môžu byť znovu použité.Najlepší spôsob, ako uložiť peniaze na fryer olej je filtrovanie ich po varení!Tieto olej filtrovanie hlboké fryer pracoval skvele, Pomocou filtra kužele pomáha odstrániť fajčenie a nepríjemnú chuť z použité kuchynské oleje. 【IDEÁLNY PRE] vyzýva - filtre môžu kmeň sušené bylinky z ropy; To filtre, olej na varenie veľmi čisté.Tieto práce skvelé pre malé hot filtrovanie javorový sirup.Ak chcete filtrovať moje hlboké fryer olej.To robí olej vydrží omnoho dlhšie ;Ideálny pre turecko fryer a pri tom mulitple vyprážané potraviny, Pracoval aj pre obe sap a v blízkosti pripravený sirup. 【KUŽEĽ DRŽITEĽ VRÁTANE] vyzýva-nemusíte kupovať kužeľ držiteľ samostatne!Balík vrátane 1 kužeľ držiak a 50 olejový filter kužele. 【KVALITNÉ] vyzýva-Tieto filtre umožňujú olej prietok voľne, zatiaľ čo čistenie.Viac ako textílie ako kávový filter, ťažké kvalitné, oveľa lepšie ako Kávové filtre.Kávové filtre sú hustejšie vlákniny a nie sú schopné odolávať vyšším teplotám.Toto je hrubšie a viac vhodné pre filtračných olej.Má hustejšie väzbe. 【100% SPOKOJNOSŤ] vyzýva - Sme hrdí na naše filtrovanie oleja fryer a sme si istí, že budete milovať kvalitu a pohodlie!Kontaktujte nás, ak žiadny problém,poskytujeme včasné reakcie a ideálne riešenie.Každý vie, koľko arašidový olej alebo olej na varenie náklady.Pri varení pre strán.Zakaždým, keď môžete použiť možno 2 galónov alebo viac olej na varenie .Oleje sú drahé, ale väčšina môžu byť znovu použité.Tento výrobky sú najlepší spôsob, ako uložiť peniaze na fryer oleja!Náš olej filter kužele, aby olej vydrží omnoho dlhšie.To je tiež obrovský času - Trvá menej ako niekoľko sekúnd naliať a filter celú prácu!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.