• Nové
podľa nesúvisiacich so značkou, Pozbrd Gril Škrabka 6 v 1 sada,Ťažkých Platnička Škrabka Set so 4 Náhradné Čepele a Stierky

podľa nesúvisiacich so značkou, Pozbrd Gril Škrabka 6 v 1 sada,Ťažkých Platnička Škrabka Set so 4 Náhradné Čepele a

Hodnotenie produktu:
€ 14.00

Suma
Skladom

ŤAŽKÁ PLATNIČKA ŠKRABKA SET-Tento gril škrabka sú vyrobené z ťažkých die-cast Hliníka s 4 hladké ostrie [4 náhradné čepele ], robustná konštrukcia.Malé šikmé hrany gril škrabka je vyrobený z vysoko kvalitnej Nerezovej Ocele čepeľ s drevenou rukoväťou.Gril škrabka má dobré hmotnosť a veľmi efektívne.Heavy duty Hliníkové gril škrabka funguje skvele a čistí gril platnička vánok, rovnako ako hibachi profesionáli v reštauráciách!.EXTRA DLHÁ RUKOVÄŤ S ERGONOMICKÁ RUKOVÄŤ - Pizbrd Platnička Kliešte sú navrhnuté s ergonomickým extra dĺžka rukoväť maximalizovať ochranu pre používateľa.Tam je guľatý rukoväť pomôcť užívateľovi ľahko odstrániť všetky mastnoty a gunk elektrinou, to extra popisovača dáva väčšiu kontrolu a výkon pri škrabanie grily čisté.ĽAHKO ODSTRAŇUJE MASTNOTU A GUNK RAST - Odborné Platnička Škrabka, čistenie platnička kliešte nikdy nebolo jednoduchšie.Jednoducho kopírujú všetky gunk a špinu z vášho panvice.Pre dosiahnutie maximálneho čisté, odporúčame používať platnička čistiaca kvapalina.EXTRA ŠIROKÝ SPLASH GUARD CHRÁNI POUŽÍVATEĽA - Na Pizbrdr Profesionálny Stupeň Platnička Škrabka funkcie extra široký splash guard chráni používateľa.Tento splash guard zabraňuje lietajúce kusy gunk a starých potravín z nárazu užívateľa tvárou v tvár. 3000 DNÍ & 100% PENIAZE SPÄŤ ZÁRUKA KVALITY : vieme, že ste si zaslúžia to najlepšie a to je dôvod, prečo naše výrobky a služby na špičkovej úrovni.Všetky naše Produkty sa dodávajú s 3000 DNÍ ZÁRUKA! 100% Spokojnosť, alebo vaše peniaze späť.Objednajte si teraz a dal nám na test!Neuspokojte sa s menej.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.