• Nové
2 1/2 Palec Palec Skrutku Kľúč Nastaviteľný 304 Nerezovej Ocele Svoriek pre parné Hadice, držiak Potrubia, Červ Výstroj Svorky, Vlasy Prieduch Svorka, Prach Zber, Automobilový priemysel, RV Svorka 5 pack (2 1/2 Hadíc)

2 1/2 Palec Palec Skrutku Kľúč Nastaviteľný 304 Nerezovej Ocele Svoriek pre parné Hadice, držiak Potrubia, Červ Výstroj

Hodnotenie produktu:
€ 2.62

Suma
Skladom

ŽIADNE ĎALŠIE NÁSTROJE! – Nastaviť nástroje stranou, keď inštalácia potrubia alebo hadicu s týmito šikovný, ľahko dotiahnite hadica/potrubie svorky.Miesto svorkou, kde jeho potreby potom jednoducho otočte kľúčom, aby sa uvoľnili, alebo utiahnite ich. 304 NEREZOVEJ OCELE pomocou SVORKY - 2 ½ " priemer veľké hadicu potrubím svorky (vrátane bývania, kapely a vnútorného skrutky sú vyrobené z prvotriednej 304 nerezovej ocele.To je svorka silná, odolná a hrdze odolná, čo je ideálne pre veľké množstvo aplikácií v obchode alebo okolo domu.VEĽKÝ ĽAHKO na KĽÚČ - jednoduché zapnutie a ľahké vidieť modrý kľúč je vyrobený zo silného a odolného polyméru.Kľúčom je navrhnutý tak, aby zabezpečenie a osn-zabezpečenie hadice oveľa jednoduchšie na kĺby.Žiadne ďalšie koleno vypadol s plochou hlavou skrutky ovládače alebo drobné zásuvky kľúče.Jednoducho otočte kľúčom v smere hodinových ručičiek pevne priskrutkovaný, proti smeru hodinových ručičiek uvoľnite.FLEXIBILNÉ NASTAVITEĽNÁ VEĽKOSŤ ROZSAH - 2 1/2 " hadica svorky sú pružné a funkčné s pomerne široký nastaviteľný rozsah veľkostí od appx. 2-7/8" (2.877" alebo 73.08 mm) v plnej priemer nadol appx. 1-7/8" (1.874" alebo 47.61 mm) na jeho najviac kompaktný priemer.FLEXIBILNÉ NASTAVITEĽNÁ VEĽKOSŤ ROZSAH - 2 1/2 " hadica svorky sú pružné a funkčné s pomerne široký nastaviteľný rozsah veľkostí od appx. 2-7/8" (2.877" alebo 73.08 mm) v plnej priemer nadol appx. 1-7/8" (1.874" alebo 47.61 mm) na jeho najviac kompaktný priemer. 304 NEREZOVEJ OCELE SVORKA HADICE - hadice potrubia svorka vrátane bývania, kapely a vnútorného skrutky sú vyrobené z prvotriednej 304 nerezovej ocele.To je svorka silná, odolná a hrdze odolná, čo je ideálne pre veľké množstvo aplikácií v obchode alebo okolo domu.Keď plne uvoľniť 2 1/2" hadíc dosiahnuť až o 2 7/8" a keď dotiahnuté všetky spôsob, ako zavrieť do asi 1 7/8" v priemere.Majte to na pamäti pri plánovaní projektov.Meranie otvory vonkajší priemer, aby sa ubezpečil, že bude pracovať s týmito hadíc.Vďaka svojej jedinečnej červ výstroj upevňovaciu mechanizmus, táto svorka bude držať svoju pozíciu bez mechanizmus pošmyknutia.To znamená, že akonáhle svorka je dotiahnuté do prístavu, spájať, potrubia alebo potrubia, nech sa jej nebude nikde!.Flexibilný rozsah veľkostí od 1-7/8-2-7/8"Vyrobené z 304 Nerezovej Steel Rust a Korózii Resistant Ideal pre zber prachu, priemyselné, komerčné a domáce use Easy otočiť kľúč pre rýchle odstránenie a rýchle attachment Worm výstroj štýl upevňovaciu mechanizmus.To nie je znieť ako moc, ale predstavte si, pripojenie vašich vlasov hadica, alebo prach, zber hadicu do prístavu a nemajú na dosah pre skrutkovač!S týmito svorky, to je realita a to robí nasadenie a odstránenie hadice tak oveľa jednoduchšie!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.