• Nové
Značka Plastov - Priehľadný Akrylový Podnikania Držiteľa Karty Displej Office Vizitku Držiak Na Vizitky, Stojan Vizitku Stôl Držiak Sa Hodí 30-50 Vizitky (1)

Značka Plastov - Priehľadný Akrylový Podnikania Držiteľa Karty Displej Office Vizitku Držiak Na Vizitky, Stojan Vizitku

Hodnotenie produktu:
€ 1.49

Suma
Skladom

Nové - Avšak, Niektoré Môžu Obsahovať Ľahké Škrabance z Dôvodu Množstva Objem Výroby - Ceny Reflex To.Ak tieto sú predávané odporúčame nájsť alternatívu.Marketingové Účely - veľkou Kapacitou Priestoru obsahuje približne 30-50 karty v závislosti od hrúbky.Jednokomorové - štýlový spôsob, ako zobraziť vizitku na váš stôl, pult, stôl alebo nastaviť a nechať na iných miestach pre marketing vašej firmy.Priehľadný akrylový klasické a zaoblený dizajn udržuje tabuľky hľadá čisté a usporiadané.Dobrý spôsob, ako chrániť vaše vizitky a udržať stoly čistý a usporiadaný.Plastové podnikania držiteľa karty na stôl alebo počítadlo má široké použitie.Ideálne pre ambulancie, kancelárie, cestovné agentúry, prenájom kancelárií, maloobchodné predajne, obchodné show stánky, zasadacia miestnosť, hotel, recepcia center a ďalšie.Počet Položiek : 1.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.