• Nové
SmallRig Rukoväť Rukoväti pre Zhiyun-Tech WEEBILL-S Gimbal s Chladné Topánky Montáž vstavaných Kľúč, Viac Závitové Otvory - BSS2636

SmallRig Rukoväť Rukoväti pre Zhiyun-Tech WEEBILL-S Gimbal s Chladné Topánky Montáž vstavaných Kľúč, Viac Závitové

Hodnotenie produktu:
€ 13.99

Suma
Skladom

【MONTÁŽNE BODY] vyzýva Predstavovať 1/4"-20, 3/8"-16, a umiestnenie otvorov pre ARRI, ako aj obuvi montáž na jednom konci pre montáž ďalšie príslušenstvo, ako je napríklad Monitor Mount BSE2346, Magic Arm 2070 atď.O Small Rig.V roku 2009 sme začali úplne "Small Rig", slovo, ktoré znamená "pomoc obrazovkové milenci v silným spôsobom", ktorý oslobodil filmári z bremeno tradičné súpravy, aby si DIY súpravy.Užívatelia sú najlepšími dizajnérmi.To je dôvod, prečo budeme držať myšlienka, že "Zákazník na Prvom mieste, Spolupracovať Inovovať, Vychutnať si, že Je Tam".Medzitým, Small Rig poskytuje špecializované služby a riešenia streľba apartmány pre používateľov, vytvoriť viac možností zachytenie okamihu & rámovanie večný.O Produkte.Small Rig Rukoväti pre Zhiyun-Tech WEEBILL-S Gimbal BSS2636 je určená na pridanie podpory a príslušenstvo držiaky na WEEBILL-S vreckový gimbal.Táto ergonomická rukoväť umožňuje strieľať z rôznych uhlov, vrátane vysoko alebo nízko-uhol záberov.Kľúčové Vlastnosti : .Ergonomická Rukoväť pre Weebill-S. Zabezpečuje prostredníctvom 1/4"-20 Skrutku a Dve Umiestnenie Kolíky.1/4"-20 & 3/8"-16 & ARRI 3/8"-16 Príslušenstvo Vlákna.Cold Shoe Mount & Carry Popruhu Slotu.Vstavaný Imbusový Kľúč.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.