• Nové
Xingjiake 12-dielna večera nôž (svetlé strieborné) -Steak Nôž Set - Zúbkovaný Nože na syr v Umývačke Nože na syr - Steak Nože Súbor 12 - Nerezové Nože na syr Zúbkovaný

Xingjiake 12-dielna večera nôž (svetlé strieborné) -Steak Nôž Set - Zúbkovaný Nože na syr v Umývačke Nože na syr -

Hodnotenie produktu:
€ 10.15

Suma
Skladom

Zahusťovanie materiál-Preferovaný 18-0 nehrdzavejúcej ocele, hrubšie a odolnejšie.Neoddeliteľnou liatie-Integrované lisovanie plastov, nie je ľahké starnutia, ergonomický dizajn, pohodlné uchopenie Ostré Zuby-Kruhový oblúk dizajn, jednotné a jasné sawtooth, výkonné rezanie.Zrkadlo Leštenie Proces-Každý kuchynské potreby, ručné leštenie, od hrubé, tenké vrstvy, leštenie až do posledného lesklé zrkadlo účinok.Multi-farba voliteľná)-Rôzne farby sú k dispozícii, aby vyhovoval vašim rôznych zodpovedajúce požiadavky a aby váš život lepšie.Zahusťovanie materiál-Preferovaný 410 nehrdzavejúcej ocele, hrubšie a odolnejšie.Neoddeliteľnou liatie-Integrované lisovanie plastov, nie je ľahké starnutia, ergonomický dizajn, pohodlné uchopenie.Ostré Zuby-Kruhový oblúk dizajn, jednotné a jasné sawtooth, výkonné rezanie.Zrkadlo Leštenie Proces-Každý kuchynské potreby, ručné leštenie, od hrubé, tenké vrstvy, leštenie až do posledného lesklé zrkadlo účinok.Multi-farba voliteľná)-Rôzne farby sú k dispozícii, aby vyhovoval vašim rôznych zodpovedajúce požiadavky a aby váš život lepšie.Večera Nože x 12. 1.Prosím, umyť striebro nastaviť pred prvým použitím sa uistite sa, že žiadne výrobné nečistoty. 2.Prosím, čistiť striebro nastaviť po použití a suché kúsky pre svoju trvanlivosť. 3.Prosím, nepoužívajte železný drôt na poškriabaniu kúsky, aby ich hladký povrch. 4.Na striebro set je v Umývačke, takže ho môžete spustiť v umývačke riadu uložiť svoje práce.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.