• Nové
Citácie Hovorí Stenu, Pretože Niekoho milujeme, je v Nebi Kotúča, Ošúpte a Držať Písma Slová Samolepky na Stenu Pamäť Stenu Vinyl Inšpiratívne Náboženské Stenu Odtlačkový Pre Domáce Rodinná Izba Dekor

Citácie Hovorí Stenu, Pretože Niekoho milujeme, je v Nebi Kotúča, Ošúpte a Držať Písma Slová Samolepky na Stenu Pamäť

Hodnotenie produktu:
€ 3.15

Suma
Skladom

【Balík obsahuje] vyzýva : Budete mať 3 listy spomienky samolepky na stenu,každý list cca veľkosť je 11*14.7 Cm.Tento citácie samolepky na stenu contians dve vety : "Preto, že niekoho milujeme, je v nebi,tam je trochu nebo v našom dome"a "Tých milujeme nemám ísť preč,kráčajú vedľa nás každý deň".Skvelá kombinácia výroky, motýľ a kvety, skvelé decor vášho domova, takže váš dom pôsobivejšie.Prefekt pamäť steny výzdoba pre zosnulého. 【Kvalitný Materiál, ktorý je Vyrobený] vyzýva : stene výroky obtlačky sú vyrobené s vysoko-kvalitný vinyl,nepremokavé,non-jedovaté,bezpečné na používanie,opätovné polohovateľného,nepremokavé,vymeniteľné.Môžu lipnúť na všetky povrchy rokov s silný podklad priľnavosť dizajn.Medzitým,tieto citát samolepky na stenu sú odnímateľné bez neporiadok, alebo rezíduí po sebe zanecháva. 【Jednoduché Použiť,Len Kôra a Držať] vyzýva : Na letterings obtlačky sú ľahko aplikovateľné na všetky povrchy,len s krokov kôra-stick-dokončiť tieto inšpirujúce slová sú dobre pre-cutted.Môžete vytvoriť atraktívne pamätník múr umenia pre domáce alebo v obývacej izbe sa práve teraz.Naše steny odtlačkový prijíma matné folie materiálu, takže stenu bude vyzerať, ako keby boli namaľované na stene. 【Rozmanité Použitie ak chcete Zobraziť Duchovnú Inšpiráciu] vyzýva : citácie stenu môže byť aplikovaný na akýkoľvek pevný alebo hladký povrch,steny, dvere, okná, nábytok,drevené,sklenené,kovové,nikdy peeling.Môžete ich použiť pre kúpeľňa,spálňa,obývacia izba,chodba.Elegantný pamäť wall art starostlivo usporiadané na stenu akcent premení akýkoľvek priestor od ponurých na optimistické. 【Po-predajný Servis] vyzýva : Sme veľmi váži každého zákazníka kúpiť náš pamätník stenu,sme sa zaviazali poskytovať najlepšie služby pre každého zákazníka.Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a dajte nám vedieť,budeme vždy poskytovať najlepšie služby, až kým nebudete spokojní.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.