• Nové
MaxxGrill Gril Štetec a Škrabka - Štetina Bezplatné - Bezpečné BBQ Čistiaca Kefa pre Všetky Gril Typy - Ideálny Gril Kefa pre Rodinu - Gril Príslušenstvo Záchranu Cleaner - Skvelý Darček Nápad

MaxxGrill Gril Štetec a Škrabka - Štetina Bezplatné - Bezpečné BBQ Čistiaca Kefa pre Všetky Gril Typy - Ideálny Gril

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

????Bezpečné Čistenie - Č Štetina Gril Kefa - S jedinečným štetina free design môžete chrániť váš gril pred poškriabaním; triple helix cievky sú správnu veľkosť umožňujú odstránenie rezíduí medzi rošty; nehovoriac o riziku štetiny omylom zadáte vaše jedlo je úplne eliminované;. ????Pšeničnej Slamy Rukoväť - Sme našim zákazníkom ponúknuť bezpečné a non drôt gril kefa s žiaruvzdorné pšeničnej slamy rukoväť; non-slip dizajn s 17" dĺžka poskytuje pohodlné pákový efekt a vedie vás z toho, že je príliš blízko k tepla;. ????Silný A Široký Gril Škrabka Na Uprostred Viac Účinné Čistenie - Naše dlhodobé nehrdzavejúcej ocele a hrdze odolná gril škrabka umožňuje prístup k prílivu rohy a škvrny na zadnej strane gril; Nie je potrebné, aby sa pot a používať koleno mazivo získať gril čistý;. ????Ideálny Pre Všetky Gril Typy - Naše gril štetec a škrabka štetina zadarmo, je ideálny pre všetky gril typov; Jednoduché použitie a dostane prácu; je To dobre urobené, robustný a silný; Presne to, čo si myslíte, gril kefa na BBQ by sa tak môžete stráviť viac času na varenie a menej času na čistenie;. ????Náš Sľub Vám chceme poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov pre našich zákazníkov a sme presvedčení, že náš non drôt gril kefa splní vaše očakávania; Našou najvyššou prioritou je, aby slúžili tak, ak nie ste úplne spokojní jednoducho sa obráťte na náš zákaznícky servis na vrátenie peňazí alebo výmenu; Budeme viac než radi pomôžeme;.Naše gril štetec a škrabka štetina zadarmo, je ideálny pre všetky gril typy.Jednoduché použitie a dostane prácu.Naše dlhodobé, z nehrdzavejúcej ocele a hrdze odolná škrabka umožňuje prístup k prílivu rohy a škvrny na zadnej strane gril.Nie je potrebné potu a používať koleno mazivo dostať svoje gril pripravení uvariť obľúbené jedlo!.Ideálne pre Ženy a Mužov.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.