• Nové
LA ČISTÉHO Luxusu Kolagénová Očná Maska - Pod Očné Škvrny s Kyselinou hyaluronovou, Tmavé Kruhy Pod očami Liečby, Pod Očné Tašky Liečby, Očná Maska pre Opuchnuté Oči, Undereye Tmavé Kruhy, Podložky (15 Párov)

LA ČISTÉHO Luxusu Kolagénová Očná Maska - Pod Očné Škvrny s Kyselinou hyaluronovou, Tmavé Kruhy Pod očami Liečby, Pod

Hodnotenie produktu:
€ 5.23

Suma
Skladom

Rastlina kolagénu : Stimuluje a regeneruje bunky pokožky, výrazne pozdvihnúť svoj vlastný pleti kolagén rastie schopnosť.To bude obnovenie pružnosti a pevnosti vašej pokožky, zároveň, že redukuje vrásky, jemné linky a opuchnuté oči.Kyselina hyaluronová : Známy pre jeho hlbokú hydratáciu funkciu.Kyselina hyaluronová poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu pokožky v okolí očí.LA ČISTO Nový Zéland má pochádzajú a pridal horný rad Kyselina Hyaluronová riešenie do vzorca.Výťažok z jadierok hrozna : Hroznových jadierok je považovaný za jeden z najúčinnejších prírodných zložiek pre starostlivosť o pleť k dispozícii.Má 50-krát viac antioxidantov energie, ako známe Vitamín E. Rose jadierok : Obsahuje komplexná zbierka vitamínov, minerálov a antioxidantov, aby na úpravu textúry kože.Je známy pre svoje liečivé a skrášľovanie energie.Rose esenciálny olej má vynikajúcu schopnosť pre hydratáciu suchej pokožky, ako aj jeho schopnosť liečiť kyseline kože, začervenanie a zápal.Aromaterapeutická vlastnosti tiež pomôcť upokojiť a upokojenie pokožky, vytvára veľmi upokojujúca očná maska, ktorá bude mať na vašej pokožke pocit sviežosti!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.