• Nové
BlueStars [Pack 3] Ultra Trvanlivé Bazén Cleaner univerzálny Pneumatiky C10 Náhradný Diel Presne Zapadajú na Polaris Bazén Čistiace prostriedky - Kompatibilné so 180 280 360 380 Vac-Otočka 280 Vac-Otočka 380 a Viac

BlueStars [Pack 3] Ultra Trvanlivé Bazén Cleaner univerzálny Pneumatiky C10 Náhradný Diel Presne Zapadajú na Polaris

Hodnotenie produktu:
€ 23.31

Suma
Skladom

✅ ČÍSLO MODELU : 3 x Bazén Cleaner univerzálny Pneumatiky C10. ✅ JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA : je vyrobený presne hodia na začiatok názvu značky Polaris modely Vac-otočka 380, Vac-otočka 360, Vac-otočka 280, 280 Tank Trax. ✅ Prvotriednej KVALITY : náhradné časť je vyrobená z odolného vysokokvalitného materiálu a dobre testované výrobcom s cieľom zabezpečiť vysoký výkon a dlhodobé použitie. ✅ UŠETRIŤ ČAS UŠETRIŤ PENIAZE : Lacný spôsob, ako opraviť alebo opravu bazén cleaner.Žiadne špeciálne nástroje, ktoré sú potrebné.To vám nie sú jasné o tom, ako nainštalovať, stačí ísť on-line pre ďalšie inštrukcie.To trvá len 15 - 20 minút, aby si váš bazén cleaner práce skvelé znova. ✅ ZÁRUKU vrátenia PEŇAZÍ - : z akéhokoľvek dôvodu nie ste úplne spokojní, môžete požiadať o výmenu alebo vrátenie peňazí, bez otázok.Spokojnosť zákazníka je naším stálym zameraním.Vždy, keď budete mať problém, stačí sa obrátiť na nás, radi pomôžu.Pneumatiky sa stávajú skutočnými slizký na dotyk.Pneumatiky sa nemusíte liezť na steny dobre.Originály sú voľné a gummy.Bazén Cleaner univerzálny Pneumatiky C10 je vyrobená z gumy materiál, ktorý sa pridáva trakcie bez poškodenia bazén hotové, o všetkých bazén povrchu, ako sú Omietky, Betón, Vinyl, Pebble Tec a Marcite bazén nátery.Je veľmi jednoduché vymeniť, len strhnúť staré a úsek na nové.Opravy nasledujúcich príznakov : .Pneumatiky sa stávajú skutočnými slizký na touch The pneumatiky sa nemusíte liezť na steny well The originály sú voľné a gummy.Blue Stars' náhradné diely sú vyrobené z kvalitných a trvanlivých materiálov bez škodlivých chemicals.By robí numerously prísne testy a recenzie vykonávajú naši skúsení technici a rozvoj tímu, zaväzujeme sa, všetky výrobky spĺňajú OEM normami a sú bezpečné na používanie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.