• Nové
Vrt, Mikrometer, vo Vnútri Mikrometer Diera Diera Vnútorný Priemer Gage Obrys Otvoru Rozchod Nastaviť 5‑30 mm Rozsah 0.01 mm Presnosť Opakovateľné Čítanie pre Rôzne Vnútorné Meranie Veľkosti

Vrt, Mikrometer, vo Vnútri Mikrometer Diera Diera Vnútorný Priemer Gage Obrys Otvoru Rozchod Nastaviť 5‑30 mm Rozsah

Hodnotenie produktu:
€ 10.83

Suma
Skladom

Vysoká Kvalita : Zliatiny meracie hlavy môžu byť použité pre rôzne vnútorné veľkosť merania, výtvarné spracovanie a bez otrepov.Ľahko čitateľný : zreteľné označenie linky.Vysoko Kvalitné Materiály : hlavná mikrometer telo je vyrobené z nerezovej ocele s pochrómovaný povrch, nosiť-odolať a trvanlivé.Presné Strojné Štruktúra : Navrhnutý s blokovacím zariadením, čítanie je viac intuitívne a pohodlné.Zastavenie Zariadenia : Vstavaný ratchet stop zariadenie zaisťuje presné opakované čítanie.Funkcie : 1. Kvalitné zliatiny meracie hlavy môžu byť použité pre rôzne vnútorné veľkosť merania, výtvarné spracovanie a bez otrepov. 2. Jasné označenie linky pre pohodlné čítanie. 3. Hlavné mikrometer telo je vyrobené z nerezovej ocele s pochrómovaný povrch, nosiť-odolať a trvanlivé. 4. Navrhnuté s blokovacím zariadením, presné strojové zariadenia štruktúry, aby sa viac intuitívne a pohodlné čítať. 5. Vstavaný ratchet stop zariadenie zaisťuje presné opakované čítanie.Špecifikácie : Typ : vo Vnútri mikrometer Merací Rozsah : 5 mm~30mm Materiál : Nerezová oceľ Presnosť : 0.01 mm Hmotnosť : 268g(cca.) Resete : Čistenie povrchu meranie nákova hlavy s mäkkou handričkou, potom sa otočte prístroj na meranie urobiť dve meranie povrchu kontakt.Ak dva nulové riadky rozdiel rukávom a pevnej barel nie zarovnanie, použite nasledujúce dva spôsoby nastavenia.Metóda I, ak chyba je menej ako 0,02 mm (0.001"), použite ratchet stop lock skrutku pevne, potom použite kľúč vytiahnuť pevné barel až dva nulové riadky zarovnanie.Metóda II, ak je chyba väčšia ako 0,02 mm (0.001 "), Krok 1, použiť ratchet stop lock skrutku pevne, potom pomocou kľúča uvoľnite ratchet zastaviť a odstrániť rozdiel rukáv.Krok 2, re-align nulové riadky pevná hlaveň a diferenciálnej rukáv, potom dal ratchet stop späť na.Ak je to potrebné, upravte ju opäť pomocou metódy I. Poznámka : nie je potrebné kalibrovať mikrometer počas bežného používania.Mikrometer len potrebné kalibráciu, keď je silne opotrebované.Balenie Obsahuje : 1 x Vnútri Mikrometer 1 x Kľúč 1 x Kalibračný Krúžok 1 x Balenie Poľa Poznámka : pamätajte, že nový typ a starého typu tento produkt bude odoslaný náhodne, a uistite sa, že vám nebude vadiť pred objednaním.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.