• Nové
TXINLEI 898D 110V Spájkovacia Stanica, 2 v 1 SMD Horúci Vzduch Prepracovať Stanice Spájkovacie Zbraň a Spájkovačka s 12pcs Spájkovanie Tipy,Pinzety, Drôt Spájkovanie, Desoldering Čerpadla

TXINLEI 898D 110V Spájkovacia Stanica, 2 v 1 SMD Horúci Vzduch Prepracovať Stanice Spájkovacie Zbraň a Spájkovačka

Hodnotenie produktu:
€ 15.86

Suma
Skladom

【Digitálny LED Displej] vyzýva produkt prijať mikropočítačové ovládanie,horúci vzduch a spájkovačka všetky sú digitálne LED displej teplotu. 【Prepracovať & Spájkovanie] vyzýva 2 v 1 SMD Horúci Vzduch Prepracovať Stanice a Spájkovačka. 【Spájkovacia Stanica Ponúka] vyzýva Vysoký výkon,rýchle zahrievanie,Teplota stabilizácia a je odolný voči vzduchu, a dlhú životnosť a nízku hlučnosť.to indukčnosti v hadle,bude rýchlo do práce, keď budete mať zvládnuť,keď je rukoväť je vrátiť sa k pultu,stroj bude automaticky stopage. 【Široko Používané] vyzýva Určené na spájkovanie alebo de-spájkovanie SOIC, ČIP, QFP, PLCC, BGA a iné teplotu citlivé komponenty, základný nástroj pre mobilný telefón opraviť notebook na opravu, alebo dosky s obvodmi spájkovanie. 【20-v-1, Full Kit] vyzýva obalov patria : 1 * 898 D 110 V Spájkovacia stanica, 12 * Spájkovanie železných tipy, 1 * 6in1 BGA nástroje, 1 * Desoldering čerpadlo, 1 * 100 g drôt spájkovanie, 2 * Kliešte, 1 * Spájkovačka ohrievača 1 * teplovzdušné pištole ohrievača 1 * IC ramenami.Teplovzdušné Pištole Výkon : 700 W Odolný : .

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.