• Nové
7 v 1 Bazén Testovacie Prúžky, 100ks Testovacie Prúžky pre Bazén, vírivka, WELLNESS, Vodné Test Kit Presné Aetection Celkovej Tvrdosti, Voľný Chlór, Bróm, Celkový Chlór, Cyanuric Kyseliny, Celkovú Zásaditosť, PH

7 v 1 Bazén Testovacie Prúžky, 100ks Testovacie Prúžky pre Bazén, vírivka, WELLNESS, Vodné Test Kit Presné Aetection

Hodnotenie produktu:
€ 3.85

Suma
Skladom

【Kvality vody Bezpečnosť Záruka] vyzýva 7 v 1 testovacie prúžky kit je špeciálne určený pre bazén horúcej vane jacuzzi a kúpele, ktoré poskytujú rýchle a spoľahlivé výsledky na overenie kvality vody.To môže zistiť, 7 prvkov v bazéne naraz, napríklad celkovú tvrdosť vody, voľný chlór, bróm, celkový chlór, cyanuric kyseliny, celková alkalita a hodnota p H. 【Široko Aplikácie] vyzýva Tieto testovacie prúžky sú široko používané v bazény, wellness, kúpeľne, horúcej vane a ostatné vodné chémiu, testy.Je to dobrý pomocník na zisťovanie kvality vody rýchlo a presne.Výskum ukazuje, že váš bazén by mal byť skúšaný minimálne dvakrát týždenne, aby vám presné pochopenie stavu vôd.náš testovací prúžok umožňuje vám a vašim deťom byť obklopený čisté a neškodné vody. 【Rýchle a Presné] vyzýva bazén testovacie prúžky sú vyrobené z vysoko kvalitných vlákien papiera a č-farba krvácanie plastové podložky.Po výskum a design skúsených odborníkov, test papier nebude krvácať, a výsledky je možné získať rýchlo a presne. 【Jednoduché Použitie a Prečítajte si] vyzýva Neponárajte testovacie prúžky do vody, a to aj po uplynutí 2 sekúnd.Umiestnite vodorovne na 15 sekúnd a porovnajte s farebnou graf na fľaši.Je potrebné dokončiť čítanie do 30 sekúnd, aby získali presné výsledky kvality vody. 【Obale] vyzýva V hermeticky uzavretých fliaš je vybavená 100 testovacích prúžkov, ktoré môže vykonávať 100 testy na vašej vody.Po každom teste, pás je prijaté, fľaša spp by mala byť dotiahnuté v čase, aby sa zabránilo testovací prúžok z toho, že je kontaminované vody.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.