• Nové
UJIKHSD Bazén Sací Stroj Automatické Čistenie Robot Smart Bazén Čistiaci Stroj Tromi Režimami Čistenia Bazén Stenu Čistenie 90° Lezenie Režim

UJIKHSD Bazén Sací Stroj Automatické Čistenie Robot Smart Bazén Čistiaci Stroj Tromi Režimami Čistenia Bazén Stenu

Hodnotenie produktu:
€ 31.15

Suma
Skladom

▲ Bazén sací stroj môže byť použitý iba ako pomocný nástroj nahradiť ručné čistenie bazénu, a nemôže nahradiť úlohu bazén filtrácia, obehu, a dezinfekcia v procese úpravy vody.Použitie nečistoty sací stroj vyžaduje iné zariadenia (filtračný systém, atď.) k dosiahnutiu účinku. ▲ Mobilný telefón, bezdrôtové osobné kontroly.Na základe analýzy trhu a užívateľské skúsenosti, trvalo to dva roky usilovnej výskumu a vývoja.Cez pripojenie Bluetooth mobilného telefónu, trasa špina sací stroj môže byť ovládané bezdrôtovo a miestne a fixed-point čistenie je možné vykonať v bude. ▲ Tri režimy jedno-tlačidlo inteligentné čistenie, zabudované inteligentné adaptívne logic control, automatické bazén pokrytie kontroly, automaticky zodpovedajúce vhodné na čistenie trasy a času, a má schopnosť automaticky a rýchlo vyhnúť sa prekážkam. ▲ Výrobok je vybavený papier-core filtra, ktorý môže absorbovať mastnoty, kým absorbuje nečistoty.V rovnakom čase, stroj je dodávaný s aktívnou 3 D troch-dimenzionální rotačná kefa, ktorá má dvojaký účinok sacie a drhnutie, a nie je tam nikde skryť drobné nečistoty. ▲Vstavané podvodné signálneho svetla, návrhu signálneho svetla, je vhodné na výzvu užívateľa, keď sú problémy, ktoré sa vyskytli počas čistenie pod vodou, a to je výhodné pre užívateľov rýchlo poznať presné umiestnenie nečistoty sací stroj.Produkt configuration Product názov : Inteligentné bazén čistenie robot Product veľkosť : 470×410×255mm Filtering kapacita : 14-18m3/h Packing veľkosť : 680x330x700mm Product váha : cca 10.5 KGOutput napätie : 24 V DCPackage váha : cca 18 KGOutput prúd : 4.5 ACleaning rozsah : bazén dno, bazén stenu, vody line Input napätie : 220 VFiltration presnosť : 5-10 UMFrequency : 50 Hz Floating napájací kábel dĺžka : 18 MPower : 140 W.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.