• Nové
R KÔŇ 18 Ks Jumbo Silikón na Pečenie Poháre 3.54 palcový Lagre Non-Stick Silikónové Cupcake Držiteľov Opakovane Muffin Cupcake Poháre Umývateľný Rúra na Pečenie Cupcake Formy v 6 Farbách

R KÔŇ 18 Ks Jumbo Silikón na Pečenie Poháre 3.54 palcový Lagre Non-Stick Silikónové Cupcake Držiteľov Opakovane Muffin

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

Hodnota Kuchynský Pomocník balík obsahuje 18pcs Povrch vložky, 3ks cupcake držiaky na farbu úplne 6colors ako modrá, oranžová, žltá, ružová, zelená, ruža červená.Farebné cupcake držiteľov pomôže získať šťastný náladu a vhodné pre pečenie držať blížiace sa podujatie alebo party.Premium Pečiva Pohár Vyrobené z prémiový silikónový materiál, opakovane, skvelé pre alternatívu jednorazové papierové poháre.Môže byť bezpečne používaný v rúry, mikrovlnné rúry, chladničky.Veľké Cupcake Pečiva Pohár veľkosť našej muffin formy sú 3.54 palcový (horný priemer), 2.2 palca (spodný priemer), 1.96 palcový (výška).Použitie na pečenie šálky denne dezerty, párty občerstvenie , popoludní čaj cupcake pečenie a tak ďalej.Ľahko sa Čistí Nikdy sa nemusíte Obávať, Čistenie.Nelepivé, ľahko olúpeme a čisté.Tiež môžu byť použité v umývačky riadu, a aby vaše jednoduchšie čistenie.Široko Aplikácie-Naše silikónové tortu poháre majú oveľa živšie farby priťahujú deti, a aby vaše koláče pôsobivejšie.Tiež Široko používané na pečenie cupcakes, syrové koláče, sušienky, čokoláda, cukrovinky, čokolády, dolky, cake pops, zmrzliny, puddings, atď.Wow!Deň vďakyvzdania sa blíži.Wow!Vianoce sa blížia.Wow!Nový Rok sa blíži.Umožňuje pripraviť strany sláviť sviatok prichádza s chutné koláče, muffin, košíček na našich rodinných príslušníkov a priateľov.R KÔŇ 18pcs Jumbo Silikón na Pečenie Poháre so 6 farbami, 3.54 palcový cupcake vložiek vám pomôžu vyriešiť pečenie problémy. 3 x Modrá Silikónová Muffin Poháre. 3 x Oranžová Silikónová Muffin Poháre. 3 x Žlté Silikónové Muffin Poháre. 3 x Ružová Silikónové Muffin Poháre. 3 x Zelené Silikónové Muffin Poháre. 3 x Ruža Červená Silikónová Muffin Poháre.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.