• Nové
Spider Poľnohospodár Sadeníc Tepla Mat 10X20.75 a Digitálne Vykurovacia Rohož Termostat Regulátor Nastavený Vodotesný pre Vnútorné Hodnotenie a Vzchádzanie

Spider Poľnohospodár Sadeníc Tepla Mat 10X20.75 a Digitálne Vykurovacia Rohož Termostat Regulátor Nastavený Vodotesný

Hodnotenie produktu:
€ 14.00

Suma
Skladom

【NAJNOVŠIE KÚRENIE FILM TECHNOLÓGIE] vyzýva 10" X20.75" vykurovacia rohož prichádza s najmodernejší dizajn, rýchlo teplo koreňovej oblasti 50-77°F (10-25°C) nad teplota okolitého vzduchu do 2 minút.V porovnaní s tradičnými ohrevu drôtu, inovatívne ďaleko-infračervený film kúrenie rýchlosť je rýchlejšie, spotreba energie je nižšia, mäkké distribúciu tepla je viac jednotné, a nespotrebováva vlhkosti vo vzduchu, čo je oveľa prispieva k klíčenie a zakorenenie krytý záhradníctvo. 【PREMIUM MATERIÁL & SPOĽAHLIVÉ a KVALITNÉ] vyzýva vykurovacie podložky má päť-vrstvová štruktúra, vonkajšia vrstva je vyrobená z ťažkých PVC materiálu, a prechodného radiant ďaleko-infračervený vykurovací film je zabalené v double-layer izolačné PET vrstva, ktorá je v súlade s VBK a UL noriem, a má viacero práv.Nie je ľahké byť poškodený, bezpečnejšie použitie, robustné a odolné, s životnosť viac ako 30.000 hodín. 【VODE-ODOLNÝ & RÝCHLE ČISTENIE] vyzýva je vyrobený z mäkkého, ale pevný materiál s hladkým povrchom.Na IP67 triedy vodotesný materiál môže zabrániť triešti a striekanie.Je vhodný na čistenie vykurovacieho pad tým, umývanie a utieranie, ktorý pomáha udržiavať zariadenie čisté a bežnej prevádzky, bez nebezpečenstiev, a predlžuje životnosť. 【JEDNODUCHÉ OHREV NASTAVENIE] vyzýva Tento plug-and-play, termostat regulátor je určený na reguláciu teploty vykurovacej rohože, čo umožňuje rastliny získať stabilné a kontrolovateľné zdroj tepla počas začínajúci fáze.Nastaviteľný termostat umožňuje nastaviť podľa rastlín podmienky kedykoľvek chcete urýchliť výsadbu alebo rezanie rastu.Teplota rozsah nastavenia je 40°F-108°C (5°C-42°C).Na zobrazenie teploty rozsah je 32°F-140°F(0°C-60°C). 【ŠIROKÉ UPLATNENIE] vyzýva Ideálne pre vykurovanie rastlinných semien alebo sadeníc v chladných podmienkach.Používané s regulátorom, to môže poskytnúť riadenou teplotou prostredia pre lepšie klíčenie a rast rastlín.Dokonca aj v chladnom zimnom období, môžete začať vaše vnútorné záhradníctvo kedykoľvek.Okrem toho, Spider Poľnohospodár vykurovacia rohož kit tiež poskytnúť kontrolovanom prostredí pre akvária, plazy a iné živočíchy.Veľkosť : 10"X20.75" Teplo Mat Auta.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.