• Nové
HANDYGO Swing Set Držiaky - Heavy Duty Oceľové Swing Auta, 2 DIY Drevená Hojdačka Hardvéru Držiak, detské Ihrisko Častí Zariadenia, s Montážne Príslušenstvo, pre Vonkajšie hry, Zelená

HANDYGO Swing Set Držiaky - Heavy Duty Oceľové Swing Auta, 2 DIY Drevená Hojdačka Hardvéru Držiak, detské Ihrisko Častí

Hodnotenie produktu:
€ 17.42

Suma
Skladom

????Produkt materiál : Heavy-duty je z konštrukčnej ocele, silné a odolné, zelený prášok náter, môže sa účinne brániť proti korózii a hrdzi. ????Dizajn výrobku : Jednoducho opraviť 4"x6" (s pravda meranie 3.8" x 5.8") hojdačka držiak na hornej lúč, potom posuňte 4"x4" (s pravda meranie 3.85" x 3.85") nohu do držiaka, nainštalujte skrutky a podložky, a môžete Vytvoriť dokonalé dvore A-frame swing set. ????Použitie výrobku : Vonkajšie Hrať, hrať sa nastaví na dvore. ????Špecifikácie produktu : 2 swing set držiaky, 28pcs skrutky do dreva a 28pcs podložky. ????Výrobok po-predajný : starať-free 30-dní bezpodmienečné záruky zadarmo vrátenie a výmena a priateľský zákaznícky servis.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.