• Nové
JNW Priame Rybník Testovacie Prúžky 7 v 1 - Test pH, Chlór, Dusičnany, Dusitan, Tvrdosť a Viac, Presné rybničnej Vody Testovanie, Zadarmo Aplikácie & Ebook Zahrnuté, 50 Počítať

JNW Priame Rybník Testovacie Prúžky 7 v 1 - Test pH, Chlór, Dusičnany, Dusitan, Tvrdosť a Viac, Presné rybničnej Vody

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

ULTIMATE DOMA TESTOVANIE DRŽIAK pre váš rybník.Testy pre 7 parametre : Celkovú Tvrdosť vody, Voľného Chlóru, Dusitan, Dusičnanov, p H, Celkovú Zásaditosť & KH / Vápenatým.VEĽMI JEDNODUCHÉ POUŽITIE rybník vody testovacie prúžky, Okamžité spoľahlivé výsledky s jednoduché a jasné pokyny.Jednoducho omoc a porovnať s veľkým farebným graf na fľašu.Ideálny rozsah, v vyznačené na fľašu.BONUS ZADARMO MOBILNÉ APLIKÁCIE ZAHRNUTÉ - Nahrávať, sledovať a monitorovať vaše jazierko testovací prúžok výsledky s dokonalou presnosťou.K dispozícii pre IOS a Android.VŽDY sa UISTITE, že RYBY SÚ ZDRAVÉ, naše ryby testovacie prúžky prísť s veľkou e-book vysvetliť, čo vaše výsledky znamenajú a ako si môžete udržať vaše vody v perfektnom stave. 50 PRÚŽKOV ZNAMENÁ, 50 TESTY - Každý skúšobný prúžok poskytuje presné a rýchle výsledky, takže proces skontrolovať váš rybník chémii vody tak jednoduché, rýchle a jednoduché.Čistá voda = spokojný ryby.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.