• Nové
Mogard Elektrické Doner Kebab Stroj Vertikálne Brojlerov Gyro Gril Stroj Obchodné Shawarma Doner Nastaviteľná Teplota 110V

Mogard Elektrické Doner Kebab Stroj Vertikálne Brojlerov Gyro Gril Stroj Obchodné Shawarma Doner Nastaviteľná Teplota

Hodnotenie produktu:
€ 95.38

Suma
Skladom

????Bezpečné použitie : 110 V, 1800 W, elektrické kúrenie grilovanie namiesto plynu na teplo mäso, pohodlné a bezpečné. ????Nezávislé olej na panvici a rotujúce gril : gril stroj je vybavený nezávislým olej pan chytiť prebytočný tuk.Gril sa dá otáčať o 360 stupňov, tak, že grilovanie je možné vykurovať rovnomerne. ????Nastaviteľná teplota : Jedno-tlačidlo štart a reguláciu teploty, 50-300℃ nastaviteľné, viac-teplotný alarm automaticky prispôsobí a kontrolu teploty. ????Široké spektrum aplikácií : o 5-13 kilo mäsa môže byť pečený každý čas, ktorý je veľmi vhodná pre rodinné oslavy, pikniky a obchodných grilovanie. ????Intímne služby, ak máte akékoľvek otázky počas používania, kontaktujte nás, prosím, môžete získať 24 hodín on-line služby, vaša spokojnosť je náš služby princíp.Pokyny : Dať mäso v, zapnite prepínač, a nastavte teplotu.Ak sa nad-teplotný alarm, teplota sa nastaví automaticky.Nechajte stroj počas pečenia.Funkcie : nezávislý olej na vysmážanie je možné odstrániť a vyčistiť na ochranu dolnej časti stroja a predĺžiť životnosť stroja.Vybavený indikátor napájania svetlo, čo je výhodné pre vás, aby ste skontrolujte pracovný stav stroja.Motor je umiestnený v dolnej časti stroja, aby sa zabránilo ohrevu škody.Na znázorniť elektrické vykurovacie rúrky, moderný dizajn, vedecké kúrenie, aby grilovanie rovnomerne vyhrievaný, a deliciousness je veľmi jednoduché.Celé telo je vyrobené z hustej nehrdzavejúcej ocele, oteruvzdorné, anti-oxidačné, dlhú životnosť stroja a ľahko sa čistí.Špecifikácie : Teploty : 50-300℃ Úprava, Materiál : Nerezová Oceľ Príkon : 3kw Napätie : 110 V/60 Hz Hmotnosť : 5 kg/11 lb Prepravná Hmotnosť : 12 kg /26 kg Rozmer : 300 x 295 x 480mm /11.8x11.6x18.9 palcový Patrí : 1* Elektrické Gyro Gril stroj 1* užívateľská Príručka.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.