• Nové
60 Balenia Silikónový Povrch na Pečenie Poháre, Opakovane Muffin Poháre Farebné Cupcake Vložky Teflónové Muffin Vložky na Pečenie Vajcia Muffiny Puding Čokoláda v 10 Farbách

60 Balenia Silikónový Povrch na Pečenie Poháre, Opakovane Muffin Poháre Farebné Cupcake Vložky Teflónové Muffin Vložky

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

Premium Kvalita : Silikónový povrch na pečenie poháre sú vyrobené z Potravín-silikónu, BPA free, flexibilné, opakovane a trvanlivé, bezpečné byť použité v mrazničkou, rúra a mikrovlnka.Package Zahrnuté : 60 počítať opakovane muffin poháre v 10 žiarivé farby, každý opatrenia 2.8" top x 1,4" vysoký x 1.6" zdola, kompatibilný s väčšinou muffin panvy.Non Stick : cupcakes vyskočí ľahko s dobrým tvary, veľmi ľahko sa čistí.Naše silikónový povrch vložky sú hrubšie ako ostatné, môžu byť znovu použité mnohokrát, úspora nákladov alternatívnych na jednorazové papierové poháre.Ľahko sa Čistí : Stačí namočiť silikónové muffin vložky v teplej mydlovej vode na chvíľu a potom otočte naruby a vyprať s kefou.Tiež, že sú úplne v umývačke.Multi-funkčný : Silikónové muffin poháre sú nielen najlepšie na zapekanie potravín : vajcia muffiny, cupcakes, čokolády hľuzovky, puding, mousses, ale aj vhodné na oddelenie zeleninu, občerstvenie a ovocia v detskom bento lunchbox. 2.8 palcový (horný priemer). 1.6 palcový (spodný priemer). 1,4 palca (výška).Mikrovlnnej rúre.Rúra bezpečné.Mraznička bezpečný.Umývateľné v umývačke riadu. 60 ks silikónové pečenie poháre zabalené v 1 sada prinesú viac zábavy vo vašej kuchyni.Materiál : . 100% Potraviny-silikónu, BPA free, non-jedovaté, flexibilné, opakovane a trvanlivé.Jednoduché uskladnenie : .Po vyčistené a suchý vzduch, jednoducho im pop späť do našich protiprachová kontajner.Žiaruvzdorné : .Teplotný rozsah od -104 500 stupňov Celzia.Opakované použitie : .Ekologicky bezpečná alternatíva, lepšie ako jednorazové papierové poháre.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.