• Nové
VizGiz 2 Pack Kovové Umývadlo Nečistôt Oka na Kuchynský Nerezový Drez Kôš 1.v Misy Kúpeľni Vaňa Vypúšťací Otvor Vlasy Catcher Zátka na Odpadky Dispozícii Mozgov Nečistôt Otvor Filter Pasce

VizGiz 2 Pack Kovové Umývadlo Nečistôt Oka na Kuchynský Nerezový Drez Kôš 1.v Misy Kúpeľni Vaňa Vypúšťací Otvor Vlasy

Hodnotenie produktu:
€ 1.71

Suma
Skladom

Vonkajší priemer 7 cm(2.75") x H 3 cm(1.1"~1.4"), vnútorný priemer : 3 cm(1.1") Dobrý kúpeľňa mozgov vlasy catcher.Vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, nebude hrdze alebo škvŕn.Jednoduché použitie, prázdne a čisté; umývateľné v umývačke riadu.Ideálna pre kuchyne a kúpeľne, umývadiel a odpadky úbytky.Nerezový Drez Nečistôt, Ideálny pre Kuchynský Drez Kúpeľni Vaňa, umývadlo Poschodí mozgov balkón Vypúšťacieho Otvoru. - Vysoko kvalitnej Nerezovej Ocele, Kovu, Zahrnuté : 2 ks - vonkajší priemer 7 cm(2.75") x H 3 cm(1.1"),vnútorný priemer : 2,5 cm-3 cm(1"-1.1") - sa Ľahko zmestí do svojho mozgov, aby jedlo z vášho inštalatérske - Hrdza a odolné proti škvrnám a umývateľné v umývačke riadu - Udržiava objekty mimo kanalizácie a zabraňuje zaniesť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.