• Nové
Lenivý Susan Gramofónu, Jecarden Lenivý Susan pre Tabuľku Korenie Rack Organizátor pre Kabinet 10.6 Jasné Organizátor Bin 360 Stupňové Otáčanie Skladovanie Zásobník pre Kuchyňu, Špajzu Doska, Chladnička, make-up

Lenivý Susan Gramofónu, Jecarden Lenivý Susan pre Tabuľku Korenie Rack Organizátor pre Kabinet 10.6 Jasné Organizátor

Hodnotenie produktu:
€ 3.15

Suma
Skladom

✔[360 STUPŇOVÉ OTÁČANIE] : S nehrdzavejúcej ocele guľkové ložiská v spodnej lište, lenivý susan gramofón, ľahko sa môže otáčať o 360°, takže korenie fľaša ľahko dosiahnuť.Vysoké vonkajšie steny zabraňuje položky z posuvné okolo, keď sa točí. ✔[MULTIFUNKČNÉ] : veľkosť lenivý susan pre tabuľke je 10.63" x 1.26" (Φ x H).Je ideálny pre vašu kuchyňu, špajzu, skrine, márnosť stôl a spálňa!Priehľadné plastové steny umožňuje jednoducho zobraziť obsah a vaša kuchyňa krajší a jednoduchší. ✔[MAXIMALIZOVAŤ ÚLOŽNÝ PRIESTOR]Naše korenie rack organizátor pre kabinet maximalizuje úložný priestor, ako je chladnička, horné police a hlboké skrinky, kde položiek ťažké dosiahnuť, a na ktorý sa nezabúda ľahko. ✔[VYSOKEJ KVALITY : môžete usporiadať potraviny s dôverou, pretože naše lazy susan organizátor koša je vyrobená z odolného, mraznička bezpečný a BPA free plast.lenivý susan skladovanie zásobník môže byť ľahko čistiť s jemným mydlom a vodou.POZNÁMKA : neumiestňujte v umývačke riadu. ✔[What YOU GET] : Lazy susan x 1; Label Nálepky x 2. Máme priateľské návrat politiky.Ak si nie ste úplne spokojní, neváhajte nás kontaktovať.Chceš nájsť správnu korenie jar vo vašej kuchynskej?.Chcete uložiť viac miesta vo vašej kuchyni?.Chcete, aby vaše kuchyňa viac organizovaná a funkčné?.Ak vaša odpoveď je "Áno!", potom naše lazy suan otváravé je to, čo potrebujete!.Dobrá voľba pre skladovanie korenia fľaše, nalíčenie, potraviny a iné výrobky. 360° otáčanie, užitočnejšie, než predtým.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.