• Nové
Ručne Kované srbský Mäso Sekáčik a Nôž s Plášťom Šéfkuchára knvies Full Tang Mäsiar Nôž Vonkajšie Mäsa, Zeleniny Sekáčik pre Rodiny, BBQ alebo Kempovanie (Strieborný)

Ručne Kované srbský Mäso Sekáčik a Nôž s Plášťom Šéfkuchára knvies Full Tang Mäsiar Nôž Vonkajšie Mäsa, Zeleniny Sekáčik

Hodnotenie produktu:
€ 9.90

Suma
Skladom

Ak ste nedostali pošvy, prosím, kontaktujte ma a ja vám pomôžem.Ostrosť A Rovnováhu nepočítajú, Uhlíkovej ocele, kuchyňa mäsiar nože majú lepšiu schopnosť udržiavať ostré hrany na dlhú dobu.Vysoká tvrdosť znamená krájanie čepeľ je ťažké a môže sa pochváliť výnimočné hrany uchovávania, proti hrdzi a proti korózii.Duch remeselník integrované do výrobného procesu pre výkon aj rovnováhu.Materiál : Kuchár nôž je vyrobený z Nemecka dovezené 7 Cr17 MOV ocele s vysokou kvalitou, ktorá je hrdze odolná, ľahko sa udržuje, má jej okraji, uchovávania a udržiava dlhodobú ostrosť.Drevená Rukoväť : Ergonomická Full Tang rukoväť môže zabrániť čepeľ pohodlné uchopenie a protišmykový účinok.Kuchyňa sekáčik mäsiar nôž je skvelé, krásne scenérie, bezchybný výkon tejto silnej konštrukcie s dobrým pevnosť, odolnosť.Údržba : Vďaka ručne kované nože majú vyšší obsah uhlíka, tak pls venovať pozornosť na čistenie nôž po použití a kyslé alebo alkalické látky, nemôže zostať na Kuchynský Nôž na dlhú dobu.Nôž by mal udržiavať suché a po použití. 100% SPOKOJNOSŤ, ALEBO vrátenie PEŇAZÍ : Sme profesionálne Mäsiar Nôž výrobcov, veľmi istí, v kvalite nože, takže poskytujeme 6 mesiacov bezpodmienečné vrátiť,a 2-ročnú záruku.Prosím, neváhajte sa na nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami.S luxusné balenia je aj rozumný výber ako darček pre kulinárske študentov, domáci kuchári, profesionálnych kuchárov a viac. 1. Premium materiál a lepšie spracovanie. 2. Ultra ostré a dobre funguje. 3. Ergonomický dizajn, balande dobre, jednoduché a pohodlné držanie a používanie. 4. Ako profesionálny Kuchynský Nôž výrobcu, Môžeme sa zamerať na ponuku kvalitnejších produktov a budeme sa snažiť, aby Váš Príjemný a Žiadne Riziko Nákupu!.Viacúčelový kuchári nože určený pre sekanie, mincing, krájanie, a dicing. 1. Opláchnite kuchár nôž s čistou vodou a suchý povrch s čistým uterákom po každom použití, potom uložte na suché,čisté a vetranom mieste. 2. Udržať kuchynský nôž, ďaleko od otvoreného ohňa, neponárajte ho do vody alebo žieravé kvapaliny na dlhú dobu. 3. Prosím, nepoužívajte nôž na rezanie mrazené potraviny alebo otvoriť plechovky.Prosím, naneste olej na varenie na to, ak nechcete používať ju na dlhú dobu. 4. Neodporúča sa dávať do umývačky riadu.Umývanie s inými riad zníži ostrosť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.