• Nové
DIP & GO Bazén Testovacie Prúžky - 125 Bazén Prúžky na Test Kit. Rozsah-Riadený a Farby-Opravené Výsledky. Ľahký-k-Použitie, Okamžité Test Bazéne Chemikálie a Bazén Šok. (7 v 1)

DIP & GO Bazén Testovacie Prúžky - 125 Bazén Prúžky na Test Kit. Rozsah-Riadený a Farby-Opravené Výsledky. Ľahký-k-Použitie,

Hodnotenie produktu:
€ 5.24

Suma
Skladom

Vonkajšie 7 v 1 Bazén test kit pre bazén, kúpeľné a vírivka s priamym vystavením sa slnečnému žiareniu a používa stabilizátor alebo Cyanuric Kyseliny.Test na p H, alkalita, voľný chlór, celkový chlór, celková bróm, vápnik, tvrdosť a cyanuric kyseliny.Super Jednoduchý a Spoľahlivý Okamžité a presné bazén chemické testovacie súpravy, farba-opravené a rozsah-riadený bazéne chemikálie testovanie výsledok.Len Dip & Go.Pracuje pre Spa & Hot Tub Vody testovacie prúžky pre hot tub, ktoré sú teplota kalibrovaný pre teplou vodou, funguje perfektne pri teplote 104°F / 40°C alebo teplejšie.Funguje perfektne ako kúpele testovacie prúžky.Morské Bazén Testovanie Nekompromisný chemické testovanie účinnosti pre morské bazény, aby boli výsledky rovnaké pre sladkovodné a morské kúpaliská. 125 Bazén Testovacie Prúžky Dostatok vody v bazénoch testerov pre to, aby ste test denne, celé leto dlho, len s jedným bazénovej vody test kit.Vonkajšie bazény vyžadujú najväčšiu pozornosť pre svoju otvorenosť a pôsobenie rôznych prvkov prírody.Skontrolujte denný zabezpečiť chemické parametre pobyt v dosahu. 7-in-1 je ideálny pre takéto bazény.Test častejšie s narastajúcemu, aby sa zabezpečilo zachovanie vodnej bilancie pre váš bazén, spa alebo vírivke.Obaja 5-v-1 a 7-v-1 vyhovuje aj pre testovanie.DIP & GO stojí pevne za našich ľudí a produktov, a vždy sa snažíme zlepšiť váš produkt skúsenosti, ktorá je presne dôvod, chceli by sme vás upozorniť na možné problémy často v dôsledku nesprávneho používania bazén testovacie prúžky, tak by ste sa im vyhnúť úplne.Porovnajte výsledok v navrhovaný časový rámec (čítanie do 30 sekúnd), a majte na pamäti, že výsledky sú určené na rozsah-riadený.Pri prevzatí bazén testovacie prúžky z vody, jemne pijan alebo striasť prebytočnú vodu na pásy.Vyhnúť sa po vírenie alebo žiadajú príliš veľkú silu používať pásy vo vode, jednoducho Omoc & Go.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.