• Nové
Rev-A-Shelf 4WLS072-18-52 18 Palec Drevené Plný Kruh 2 Polica Spinning Lenivý Susan Gramofónu Skladovanie Organizátor na Hornej Stene a Rohu Kuchynskej linky

Rev-A-Shelf 4WLS072-18-52 18 Palec Drevené Plný Kruh 2 Polica Spinning Lenivý Susan Gramofónu Skladovanie Organizátor

Hodnotenie produktu:
€ 7.17

Suma
Skladom

JEDNODUCHÝ PRÍSTUP K KUCHYŇA POLOŽKY : jednoduchý prístup k hrnce, panvice, riad, kuchynské pomôcky a potravín s týmto drevené, 2-stupňová full-kruh lenivý susan.ODOLNOSŤ Vysoká kvalita konštrukcie a dlhodobej spotreby rotujúce hardware umožňuje inštaláciu jednoduchá.ROZMERY (W x D x H) : 18"W x 18"D x 26"H; Maximálna Výška Rozmer : 31 cm vysoký; Navrhnuté pre nevidiacich rohu skrine s rámom otvorenie najmenej 18 palcov široký; Hmotnosť : 13.35 libier; Hmotnosť Kapacita : Každý lenivý susan police môžete uložiť až 20 libier za štvorcový meter; Preglejky prst spoločné ráfik s 5/8 palca hrubé dno.V cene : Obsahuje 2 Polica Dreva Plného Kruhu set s telescoping hriadeľa a montáž hardvéru.Veľkosť : 18.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.