• Nové
20pcs Dreva, Rastlín, Štítky,Strojov Značky,Nepremokavé Škôlky T-Typ Záhrada Štítok Mini Tabuli Strojov Značky, 2.3 x 3.1 so Štyrmi Biela a Zelená Značka perá (T-Typ)

20pcs Dreva, Rastlín, Štítky,Strojov Značky,Nepremokavé Škôlky T-Typ Záhrada Štítok Mini Tabuli Strojov Značky, 2.3

Hodnotenie produktu:
€ 30.94

Suma
Skladom

[Materiál] mini rastlín prívesok je vyrobený z dreva, má dlhú životnosť, je dážď-dôkaz a teplo-odolný, trvanlivý, ekologicky, obnoviteľné zdroje, a nebude znečisťovať pôdy.Drevené rastlín štítok bude miešať s vaše rastlín. [Množstvo]) Tento balík obsahuje 20 rastlín a 4 perá vložky, ktorá môže spĺňať rôzne požiadavky.Napíšte názov vašej strojov a dať ho do rôznych hrnce identifikovať typ zariadenia. [Style] Existujú dva typy : T typ a klip typu.Podľa vašich preferencií, vyberte si štýl sa vám páči. [Ľahko písať] identifikácia a rastlín mená môžu byť napísané na tabuli s našimi zodpovedajúce značku.Marker pero, nemusí mať obavy o atrament na rastlinu štítok sa umyte v daždi alebo vyblednutiu na slnku.Alebo môžete použiť krieda, ktorý sa dá vymazať a znovu použiť,, ale, ale po napísaní, počkajte, kým rukopis je suché, takže nebudete sa báť wate. [Široké uplatnenie] môže byť použitý v záhradách, učebne alebo oddeleniach rastlín štítky, nástenky, alebo produktu, ktorý zobrazuje.Je ľahký a prenosný, vhodný pre domáce záhrady, kvety obchody, pekárne, atď., ak chcete zobraziť názvy produktov alebo ceny.Farba : T-typu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.