• Nové
Veľkú Kapacitu, Hliníkový Povrch na Pečenie Poháre s Viečkami, 50Pack 8 oz 230ml Jednorazové Fólie Ramekins Panvice Vhodné na Párty, Svadba, Narodeniny, Hliníkový Povrch vložky, Košíček Pečenie Poháre

Veľkú Kapacitu, Hliníkový Povrch na Pečenie Poháre s Viečkami, 50Pack 8 oz 230ml Jednorazové Fólie Ramekins Panvice

Hodnotenie produktu:
€ 6.65

Suma
Skladom

????Čo je v Balení:sada obsahuje 50 hliníkové ramekins s viečka (8 oz).Tieto hliníkové poháre môže spraviť jedlo rovnomerne teplo a môžu byť použité priamo v rúre bez použitia pečící. ????Nie je Potrebné pre Pečenie :Tieto fólie povrch vložky s uzávery sú vyrobené z vysoko kvalitnej hliníkovej fólie, ktoré sú trvanlivé, hladké a non-stick.Pohár vydrží teplotu až 220℃ a nebude deformovaný, keď pečené v rúre. ????Pohodlné prenášanie:Na ramekins 8 oz sú veľmi vhodné na prepravu potravín, keď idú von.Jedlo nie je vysypaný alebo kontaminované pretože tieto poháre s viečkami.Môžete ich použiť na varenie koláče, puddings, chlieb, pečivo, jogurt, kefír a ovocné koláče. ????Široké Spektrum Použitia :Naše hliníkové ramekins s viečka môže byť zdobené potravín.Používa sa na sviatky, svadby, Vianočné a priateľov zhromaždenia, sa môže zvýšiť veselá atmosféra strany. ????Praktickým Pomocníkom:môžu byť použité na piecť koláče a zachovať zvyšky, zeleninu, ovocie a šaláty.Dať ich ako darček pre vašu rodinu.Oni sa stanú dobré pečenie asistentov.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.