• Nové
ROCKPOINT Nehrdzavejúcej Ocele Tabuľka pre Prípravu a Práce s Backsplash 36x24 Cm, NSF Kovové Obchodné Kuchynský Stôl s Nastaviteľnou Pod Pult a Stolové Nohy pre Reštaurácia, Domáce a Hotel

ROCKPOINT Nehrdzavejúcej Ocele Tabuľka pre Prípravu a Práce s Backsplash 36x24 Cm, NSF Kovové Obchodné Kuchynský Stôl

Hodnotenie produktu:
€ 49.00

Suma
Skladom

Vysoký heavy-duty tabuľka pre potraviny prípravka a skladovanie, ideálny pre kuchyňa, bar, reštaurácia, škola, alebo iný obchodný priestor.Vyrobené z 18-rozchod #430 nerezovej ocele pre high-objem užívanie; certifikované NSF (materiál a dizajn spĺňajú prísne potravín-bezpečnostné normy).Backsplash opatrenia 1. 3 cm vysoká; zaoblené predné a zadné hrany pre komfort pri práci.Nastaviteľné spodnej police na mieru úložný priestor; pozinkované nohy s nastaviteľnými-výška non-marring nohy pre stabilitu a podlahy ochranu.Opatrenia 36 24 do 34. 7 palcov (dx š xv), 36 cm vysoká s backsplash; montuje rýchlo a jednoducho (pokyny a hardvéru v cene).Veľkosť : 36x24x34.7inch | Štýl : SS Tabuľka s Backsplash Pre najvyšší výkon a profesionálny štýl, silu, Carmona zbierky z Rockpoint je nádherný výber.Zbierka obsahuje oko-lov kusy, ktoré podporujú výnimočných efektívnosti a multi-purpose pohodlieako jeho vysoký kuchynský stôl, pre príklad, ktorý funguje dobre pre potravín, prípravu, skladovanie, alebo zobraziť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.