• Nové
MAPODOUFU 24 Balenia Silikónový Povrch na Pečenie Pohár Opakovane Muffin Fólie,Vysoká teplotná Odolnosť Non-stick 7 cm Cup Tortu Formy,6 Farieb Silikónové Tortu Cup Set

MAPODOUFU 24 Balenia Silikónový Povrch na Pečenie Pohár Opakovane Muffin Fólie,Vysoká teplotná Odolnosť Non-stick 7

Hodnotenie produktu:
€ 1.75

Suma
Skladom

????【Vysoko-kvalitných materiálov] vyzýva Našich silikónový povrch na pečenie poháre sú vyrobené z potravín-silikónu, bisfenolu A zadarmo a bez neobyčajnú vôňu.Jeho silné a pružné telo umožňuje umiestniť v rúre sám.Je čas opustiť tradičné jednorazové cupcakes, muffin vaničky alebo plechovej krabice a upgrade vašej kuchyne s týmito opakovane povrch vložky. ????【Široké spektrum použitia] vyzýva Našich silikón na pečenie poháre sú veľmi vhodné na výrobu koláče, upečené muffiny, príprava mrazené zákusky, koláčiky, pečiva a chleba, na pečenie, snack poháre, atď.Je vhodný pre oslavy narodenín, detská sprcha večierky, rozlúčky, svadby a ostatných účastníkov pripraviť občerstvenie a dezerty. ????【Nelepivé] vyzýva Našich nelepivé prirodzeným vlastnostiam je jedlo jednoduché na uvoľnenie a krásny tvar.Ľahko sa čistí, môžete namočiť do vody na určitú dobu a potom opláchnite vodou.Ak nechcete, aby sa umývajte ich ručne, môžete buď dať do umývačky riadu alebo umyť v umývačke riadu. ????【6 farieb] vyzýva oranžová, nebeská modrá, zelená, červená, fialová, ružová.Naše silikónové tortu stojan má 6 rôznych farbách. ????【Vysoká odolnosť voči teplotám] vyzýva sú štandardnej veľkosti a kompatibilné s väčšinou muffin panvy.Vysokým teplotám, nie je ľahké zlomiť alebo rozpustiť.Vhodný pre mikrovlnné rúry, rúry a mrazničky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.