• Nové
SUnMilY 150W Prenosný Napájací Invertor Kompatibilný s Dewalt 20V Batérie, 20V DC na AC 120V Modifikovaná Sínusová Vlna Menič s sieťovej Zásuvky a dvomi USB (Batéria nie je Súčasťou balenia)

SUnMilY 150W Prenosný Napájací Invertor Kompatibilný s Dewalt 20V Batérie, 20V DC na AC 120V Modifikovaná Sínusová

Hodnotenie produktu:
€ 26.60

Suma
Skladom

Pripojiť s dewalt 20v batérie na zabezpečenie nepretržitého napájania alebo dobiť osobné zariadenia a malé elektronika s 1 AC 120 V Zásuvky, 1 USB-C PD Port a 2 USB-Port.Rýchlo nabíjať až 3 zariadenia v rovnakom čase.Modifikovaná Sínusová Vlna invertor pracovať rýchlejšie, tichšie a stabilnejší.Tiež to môže byť prenosný zdroj napájania pre outdoorové aktivity, ako camping, turistiku a rybolov.Je tu 3 režimy LED Nočného Funkcie, jeden stlačte, pre normálne svetlo, dve pre silnejšie svetlo a tretí pre SOS Blikajúce svetlo, Veľmi praktické pre vonkajšie aj v noci.Cez-napätie, ochrana, skratu, ochrana a Viac teplota ochrany, batérie menič sa vypne automaticky, keď dostal skrat alebo nad teplotu až 60. Bezpečný na každodenné používanie.Ľahký, Kompaktný dizajn s otočte rukoväť, veľmi vhodný pre vnútorné a vonkajšie použitie.Batérie menič max. výkon je 150 W, tak prosím, uistite sa, že moc elektrické spotrebiče by mali byť menšie ako 150 W z menovitý výkon meniča.Vlastnosti : .Modifikovaná Sínusová Vlna, stabilnejší a tichšie ako čistá sínusová wave150 W Kontinuálne Watt, veľký ideálne pre notebook, mobilné telefóny, mini priestor ohrievač, 26" Televízory a iné malé zariadenia a vonkajšie activity Compatible s Dewalt 20v batérie na všetkých. 1 batéria mohla začať invertor, 2 je lepšie pre vyšší výkon potrebujú.Teplé Tipy : batérie menič, nemôže podporiť elektronické zariadenia nad hodnotenie 150 W.Prosím, skontrolujte hodnotiť výkon vášho prístroja pred použitím. (Batéria nie je súčasťou balenia).Špecifikácia : .Striedavý (AC) Výstup : 110v ~ 220v.USB : 4.9 V ~ 5.3 V. Max Výkon : 150 W.Hmotnosť : 6.6 lb, ľahký a šikovný.Rozmery : 29*13*12 cm.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.