• Nové
10 Pack Jednorazové Mozgov Vlasy Catcher,ASWEI Vlasy Catcher Sprcha Mozgov Vaňou Zátka Oka Nálepky,Filter Umývadlo Nečistôt, Samolepky

10 Pack Jednorazové Mozgov Vlasy Catcher,ASWEI Vlasy Catcher Sprcha Mozgov Vaňou Zátka Oka Nálepky,Filter Umývadlo

Hodnotenie produktu:
€ 1.75

Suma
Skladom

【Jednorazové Vlasy Catcher] vyzýva vypúšťacieho vlasy catcher má 0.16 palcový diera, môže účinne chytiť vlasy a odtok vody rýchlejší,dokáže efektívne riešiť poschodí mozgov a držať problémy.V porovnaní s nerezovej ocele, odtok kryt, jednorazové jeden je bezpečnejšie, nie je ľahké odrezané nohy.Žiadne ďalšie upchávaniu.Nahradiť ho každé 1-2 týždne na najdlhšie. 【Vodotesné Lepidlo] vyzýva uistite sa, že mozgov je suché a čisté,vlasy catcher palice veľmi dobre na všetky typy povrchov, či je kov, dlaždice alebo plastu.Zachytávali aj eensy beensiest vec,ako túlavé uterák reťazec, zlomil telo hubou kusov, krúžok a všetky vlasy. 【Úspora nákladov] vyzýva Raz používate jednorazové vlasy catcher, ktoré vám pomôžu vyriešiť problém zápach spôsobený upchatím z mozgov, nebudete musieť tráviť veľa času a dolár a vyčistiť odvodňovacie dreváky,tam znížením zbytočné výdavky. 【Viacnásobné Použitia] vyzýva Funguje skvele s ako ľudské,zvieracie chlpy a drobné predmety ako prstene, vlásenky.Je potrebné mať pre každý dom,ideálny pre vaňou mozgov,kúpeľňa, práčovňa, kuchyňa, chladič, trubky mozgov. 【What You Get] vyzýva 10 ks mozgov vlasy catcher a dobré služby zákazníkom.Kvalita výrobkov a spokojnosť zákazníkov je našou najvyššou prioritou.Takže akékoľvek otázky, neváhajte a skontaktujte sa s nami.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.