• Nové
S SMAUTOP Elektrické Kebab Stroj 360 ° Otáčanie Vertikálne Gyro Gril Gril, turecké Stroj Nehrdzavejúcej Ocele Telesnú Teplotu, Nastavenie Prepínača na Domácej Kuchyni Obchodné,2 Horáky 50-300 °C, 3000W.

S SMAUTOP Elektrické Kebab Stroj 360 ° Otáčanie Vertikálne Gyro Gril Gril, turecké Stroj Nehrdzavejúcej Ocele Telesnú

Hodnotenie produktu:
€ 4.87

Suma
Skladom

✔【ELEKTRICKÉ KÚRENIE] vyzýva - je To pohodlnejšie a bezpečnejšie používať elektrickej energie namiesto plynu na teplo, gril.Pomocou elektrickej energie ako zdroja energie a zásady mikrovlnná prieniku a žiarenie tepla。Gril sa dá otáčať o 360°, ktorý má silné viditeľnosť.Keď je mäso uvarené, vystrihnete ho z grilovanie stĺpec, a dať ingrediencie, aby si deliciousness. ✔【VYSOKO KVALITNÝ MATERIÁL] vyzýva - telo je vyrobené z pribrala nehrdzavejúcej ocele, s lepšou textúrou a jednoduchý a krásny vzhľad.Materiál z nehrdzavejúcej ocele je opotrebovaniu, anti-oxidačné, vysoká tvrdosť, dlhodobé užívanie nie je hrdza, a stroj životnosť je dlhšia. ✔【JEDINEČNÝ DIZAJN] vyzýva - ★Nezávislé Olej Zásobník : zabrániť, aby sa prebytočný olej z tečie na dolnej časti stroja, čisté a jednoduché čistenie; ★Bold Vykurovacie Rúrky : veľmi rýchly ohrev, bezpečné a trvalé; ★Mechanický Gombík : jednoduchá obsluha, šesť-úroveň palebnú silu môže byť upravená ; ★Rotačné Dizajn : kúrenie rovnomernejšie, vyhnúť sa nad kúrenie v určitom mieste. ✔【VHODNEJ KAPACITY] vyzýva - O 5-15 kilo mäsa môže byť pečený každý čas, ktorý je veľmi vhodná pre rodinné oslavy, pikniky a obchodných grilovanie.Stroj je vhodný pre kuracie shawarma, turecké shawarma, hovädzie shawarma, jahňacie shawarma, gyroskopy, tacos, doner kebabs alebo grilovanie, a tak ďalej. ✔【JEDNODUCHÉ POUŽITIE] vyzýva - Náš produkt prijme jedno-tlačidlo štart a reguláciu teploty, stačí dať mäso na panvici, zapnite spínač a nastavte teplotu, chvíľu počkajte, aby si chutné grilovanie.Naše výrobky majú záruku kvality, uisťujeme vás, kúpiť!.Technické index : Farba : silver Temperature : 50-300℃ regulation Material : Nerezová steel Power : 3kw Voltage : 110 V / 220 VWeight : 5 kg / 11 lb Shipping hmotnosť : 8 kg / 17 lb Size : 300 x 300 x 480mm /11.8x11.8x18.9 inchespacking zoznam : 1 sada vertikálna oven1*Inštrukcie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.