• Nové
MOOKARDILANE Derma Pero Zahŕňa Rukávy Tetovanie Pero Zahŕňa 200pcs Jednorazové Modrá Microneedling Pero Ochranné Taška Kazety Rukávy Filter Tetovanie Rukoväte Rukávy Filter Pero Typ Vrecka

MOOKARDILANE Derma Pero Zahŕňa Rukávy Tetovanie Pero Zahŕňa 200pcs Jednorazové Modrá Microneedling Pero Ochranné Taška

Hodnotenie produktu:
€ 6.65

Suma
Skladom

????[PRAKTICKÝCH FUNKCIÍ]-Derma Pero krytov je vynikajúci pre extra ochranu v súlade tetovanie pero,dermapen a rukoväte čisté.Microneedling Pero zahŕňa môže pomôcť udržať tetovanie bezpečné pracovné prostredie a zabrániť, aby iné nežiaduce účinky. ⭐[KVALITNÉ]-Derma Pero zahŕňa rukávy sú vyrobené kvalitného plastového materiálu.Derma Pero kryty sú vynikajúcej kvality, nie je ľahké byť skorodované, špine-odolný, a je lepšie používať. ????[PRIMERANÉ DIZAJN] - Každý tetovanie kazety stroj zahŕňa má vopred preraziť otvor, len posuňte vaše grip alebo pero do vrecka s ihlou časť, pochádzajúce z diery, ktoré chráni váš počítač pred atrament, alebo iných nečistôt. ????[ŠPECIFIKÁCIA]-Tetovanie Pero Zahŕňa Patrí 200pcs tetovanie klip kábel pokrýva obe množstvo a kvalita sa oplatí.Derma perá, tašky pre všetky tetovanie pero typ a filter perá.Jednorazové použitie. ☎[ZÁRUKA SPOKOJNOSTI]-zaviazali Sme sa zabezpečiť 100% spokojnosť.prosím, neváhajte a kontaktujte nás na klip kábel kryty .Vrátime a vrátiť zdarma.Farba : modrá.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.