• Nové
Bresuve Sprcha Mozgov Vlasy Cather, Silikónová Trubica Mozgov Vlasy Catcher Zátka Filter s Bulík pre Kúpeľne, Kuchyne, Gumová Vaňa, Kôš a Kryt Vlasy Catcher (Black)

Bresuve Sprcha Mozgov Vlasy Cather, Silikónová Trubica Mozgov Vlasy Catcher Zátka Filter s Bulík pre Kúpeľne, Kuchyne,

Hodnotenie produktu:
€ 20.12

Suma
Skladom

【BEZPEČNÉ, SPOĽAHLIVÉ VAŇA ZÁTKA] vyzýva Bulík dizajn.Navrhnuté s bulík.Fix it na kdekoľvek sa vám páči.Odtok kryt účinne zachytáva vlasy, pričom voda, odtok, odvodnenie kryt účinne zachytáva vlasy, pričom sa umožní vody do kanalizácie。poznámka : nie je vhodné na matné a nerovný povrch. 【ŠIROKO APLIKÁCIE] vyzýva Široké použitie : vhodný pre všetky štandardné typy kanalizácie, umývadla alebo vane, oblek pre kuchyni, kúpeľni, umývadlo, scedíme, vane a sprchy. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva Priložiť prísavku na chladič povrchu a vytlačiť všetky vzduch vo vnútri prísavky, a ľahko odstrániť ho očistite s vodou. 【ODOLNÉ UMÝVADLO PLUG KRYT] vyzýva Vyrobené z pružného TPR silikón, ktorý umožňuje ľahké umiestnenie a jednoduché čistenie, vode-odolná a ľahko sa čistí. 【UNIVERZÁLNY] vyzýva Námestie,13*13*2cm,35 g.Hodí pre všetky menej ako 11*11 cm odvod umývadla, sprchy alebo vane mozgov.Farba : Čierna.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.