• Nové
Prenosné Vrtáka Sharpener Korund Brúsenie Rovných Ramienka Adaptér Bit Mechanické Kolesa Elektrickú Vŕtačku Pomocný Nástroj Leštenie Elektronický Nástroj

Prenosné Vrtáka Sharpener Korund Brúsenie Rovných Ramienka Adaptér Bit Mechanické Kolesa Elektrickú Vŕtačku Pomocný

Hodnotenie produktu:
€ 2.27

Suma
Skladom

Použite elektrickú vŕtačku s chuckom riadiť tento nástroj.Zaostriť vrtákov a zlepšiť ich pracovný výkon.Nosenie odolať korund brúsne koliesko.Dobrý ostrenie účinok, čo šetrí veľa úsilia.Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery, ľahko sa prenáša.Špecifikácia : Materiál : Korund + ABS + Oceľ Farba : Blue Package Veľkosť : 19 x 8 x cm/7,5 x 3.1 x 1.6 v Hmotnosť balenia : Cca. 121g/4.3 oz Package zoznam : 1 x vrtáka Sharpener1 x Spanner Note : vezmite Prosím na vedomie, že nový typ a starého typu tento produkt bude odoslaný náhodne, a uistite sa, že vám nebude vadiť pred objednaním.

Deklarované charakteristiky

Materiál:
Korund + ABS + Oceľ
Farba:
Modrá
Veľkosť balenia:
19 x 8 x cm/7.5 x 3.1 x 1.6in
Hmotnosť Balenia:
Cca. 121g/4.3 oz
Zoznam Balíkov:
1 x vrtáka Sharpener :
1 x Kľúč :
Pamätajte, že nový typ a starého typu tento produkt bude odoslaný náhodne, a uistite sa, že vám nebude vadiť pred objednaním. :

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.