• Nové
Maxtek 100 Pack Štandardné 14 mm Black Signle Disk DVD Prípadoch s Vonkajšou Jasné Rukáv, Stroj Pack Triedy, Nový Plastový Materiál!

Maxtek 100 Pack Štandardné 14 mm Black Signle Disk DVD Prípadoch s Vonkajšou Jasné Rukáv, Stroj Pack Triedy, Nový

Hodnotenie produktu:
€ 24.48

Suma
Skladom

Maxtek prípade DVD, vyrobené s vysoko kvalitnej 100% nové plastové!.Zatvorené vonkajšie rozmery : 14 x 135 x 190 (mm), rovnakú veľkosť ako štandardné prípade DVD v maloobchodnej predajni.Má jednu disk ( CD, DVD, Blu-Ray).Má jasné vonkajšie plastové "plný zábal" držať umelecké diela.Pracuje pre ručné balenie alebo automatické DVD baliaci stroj.Maxtek prípade DVD vyrobený 100% vysokej kvality nového materiálu.Má jasné vonkajšie plastové "plný zábal" držať umelecké diela.Využíva push hub držať disky.Prípad farba je čierna.Tiež má štandardnú veľkosť, CD médií, ako dobre.Zatvorené vonkajšie rozmery : 14 x 135 x 190 (mm).Toto DVD Box sa otvorí/zatvorí, ako v knihe.Tieto veci budú pracovať na automatický baliaci stroj príliš!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.