• Nové
RUNBO Bazén Testovacie Prúžky 7-in-1 (100 Počítať), Testovanie Kvality Pásy - Jednoduchá a Ľahká - Test Voľný Chlór, Celkový Chlór, Bróm, Celková Tvrdosť, Celkovú Zásaditosť, pH a Cyanuric Kyseliny

RUNBO Bazén Testovacie Prúžky 7-in-1 (100 Počítať), Testovanie Kvality Pásy - Jednoduchá a Ľahká - Test Voľný Chlór,

Hodnotenie produktu:
€ 4.26

Suma
Skladom

7 PARAMETRE v 1 PÁS - Ideálne pre Bazény, Kúpele, vírivka, Jacuzzi.Test Voľný Chlór, Celkový Chlór, Bróm, Celková Tvrdosť, Celkovú Zásaditosť, p H a Cyanuric Kyseliny.RÝCHLE a JEDNODUCHÉ TESTOVANIE : Len jeden ponoriť do vody na 2 sekundy.Vyberte a podržte horizontálne pásy na 30 sekúnd, porovnať s farbou graf na fľašu, aby ste získali presné výsledky kvality vody.No-krvácať, presné podložky na každý test stick dodať jasné výsledky.VYSOKÁ PRESNOSŤ VÝSLEDOK : netreba triasť pásy po potopí do vody, každý testovací prúžok je vyrobený z vysoko kvalitnej vlákniny papier, ktorý poskytuje okamžité a spoľahlivý výsledok pre bazén, spa, hotbath.DLHODOBÉ SKLADOVANIE : 100 pásy celkom. 50 vo Fľaši. 50 náplne v zapečatených vlhkosti-dôkaz sáčku na zabezpečenie pásy môžu byť uložené na 2 roky.TEST PRAVIDELNE : je dôležité otestovať váš bazén alebo spa často udržať vodu čerstvé a čistote.Otestujte bazén a kúpeľné minimálne dvakrát týždenne.Prosím, obráťte sa na zákaznícku podporu pre akékoľvek otázky.RUNBO Co., S.r.o.bola založená v roku 2017. To je vedecké a technologické inovácie podniku špecializujúca sa na výskum, vývoj, výroba a predaj chemických testovacie prúžky.Doteraz boli výrobky vyvážané do 28 prúdu krajín s Európske a Americké trhy ako základné, a získal dôveru stabilných zákazníkov po celom svete.Runbo 7 v 1 pool & spa testovacie prúžky sú jednoduché použitie test kit pre váš bazén a kúpele.Jeden pás vykonáva sedem dôležité testy.S ľahko čitateľný farebný graf a používateľská príručka, budete vedieť váš vody, je celková tvrdosť vody, celkový chlór, voľný chlór, bróm, p H, celkovú zásaditosť a cyanuric kyseliny úrovne do jednej minúty.Tento produkt je vhodný pre bazén, spa, v horúcej vane.Je dôležité otestovať váš bazén a kúpeľné často udržať vodu, čerstvé a čistote.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.