• Nové
Qqmora Jednoduché Bazén Vákuové Hlavu Bazén Vysávač Sací Bazén Čistiace Zariadenia, Multifunkčný Vysávač pre Bazén Čistiace Zariadenia

Qqmora Jednoduché Bazén Vákuové Hlavu Bazén Vysávač Sací Bazén Čistiace Zariadenia, Multifunkčný Vysávač pre Bazén

Hodnotenie produktu:
€ 30.84

Suma
Skladom

Automatický vysávač je hlavne multi?funkčné bazén, zariadenia na čistenie.Automatický vysávač je hlavne multi?funkčné bazén, zariadenia na čistenie.Hlavnou funkciou je absorbovanie špiny a nečistôt zo dna a vodné steny, a potom vypúšťanie nich.To môže automaticky odstránenie nečistôt, nečistôt, prachu a iných znečistených častice vo všetkých druhoch bazénov a úplne čisté steny a dno bazéna, a tak udržiavať bazén čisté.Najnovšie dizajn konceptu automatické čistenie, môže automaticky spolupracovať s bazénom systém filtrácie.Vyrobené z PP materiál, ľahké chodiť pod vodou, odolné a nosiť?odolný.Automatický vysávač je hlavne multifunkčný bazén, zariadenia na čistenie.Hlavnou funkciou je absorbovanie špiny a nečistôt zo dna a vodné steny, a potom vypúšťanie nich.Vyrobené z PP materiál, ľahké chodiť pod vodou, odolné a wearresistant.Najnovšie dizajn konceptu automatické čistenie, môže automaticky spolupracovať s bazénom systém filtrácie.To môže automaticky odstránenie nečistôt, nečistôt, prachu a iných znečistených častice vo všetkých druhoch bazénov a úplne čisté steny a dno bazéna, a tak udržiavať bazén čisté.Bez pracovných hluku, jednoduchá inštalácia, a môže byť použitý na pripojenie s bazénom filtračný systém.Je veľmi vhodné na bazén.

Deklarované charakteristiky

Stav:
100% Zbrusu Nový
Položka Druh:
Bazén Vysávač
Materiál:
PP
Hmotnosť:
Approx. 5650g / 199.3oz
Veľkosť:
Approx. 45 x 45 x 80cm / 17.72 x 17.72 x 31.5in (After Assembly)
Zoznam Balíkov:
12 x Biele Dlhé Potrubie :
1 x Biely Držiak :
7 x Príslušenstvo :
1 x Cleaner Podporu :
1 x Modrá Kolo Čistiaca Kefka :
1 x Modrá Kolo Fixný Držiak :
1 x Žlté Dlhú Tyč :
1 x Návod na použitie :
1.Tento produkt sa dodáva bez vody, čerpadlá, zákazníkov je potrebné prideliť vodu čerpadlá na použitie. :
2.Prosím, aby 01 palcový chyba kvôli ručné meranie. Vďaka za vaše porozumenie. :
3.Monitory nie sú kalibrované isté, položka farby zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne odlišný od skutočného objektu. Vezmite prosím na ten skutočný ako štandard. :
4. Pamätajte, že nový typ a starého typu tento produkt bude odoslaný náhodne, a uistite sa, že vám nebude vadiť pred objednaním. :

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.