• Nové
Espresso Čistiaci Disk pre Nevidiacich Vyberte Breville Espresso Stroje - 54 mm Backflush Disk pre Espresso Tvorcovia Porovnateľné Breville Časť BES870XL/11.2 Čistenie Disku (2 Pack Čistenie Disku)

Espresso Čistiaci Disk pre Nevidiacich Vyberte Breville Espresso Stroje - 54 mm Backflush Disk pre Espresso Tvorcovia

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

☕VYROBENÉ Z POTRAVÍN-STUPEŇ MATERIÁLOV : breville čistenie disku je vyrobené z potravín-stupeň silikónový materiál, ktorý je bezpečné a neškodné, neobsahuje BPA, a nemá žiadne špeciálne vôňu.Vysoko kvalitné materiály dosiahnutie čo najlepšieho výkonu disku kávové filtre, a poskytnúť viac lahodnej kávy pre vás, ktorí radi pijú kávu. ☕ČISTENIE kávovaru : Tak, že vždy môžete piť chutné a lahodné kávové, sme osobitne navrhnuté tejto kávy filter disk pomôže backwash ventil systém pravidelne.Espresso backflush disk nie len pomáha vám čistiť vnútri kávovaru, ale tiež zaisťuje, že váš počítač zostane v top stave. ☕CENOVO dostupný SET COMBNATION : dva-dielna sada breville gumy čistenie, že spájajú ekonomické a praktické využitie.Je ľahké nainštalovať, stačí dať do filtra a šíria ho a potom môžete ho používať.Na breville kávy čistenie disku, ktorý môže účinne odstrániť kávy dôvody a vodný kameň, je trvanlivé a ľahko poškodené. ☕ŠIROKÚ ŠKÁLU APLIKÁCIÍ : Espresso gumy disk je výber, ktorý milovníkov kávy by nemalo chýbať, a môže byť široko používaný v Breville modely-Duo-Temp Pro, Infuser, Barista Pro, Barista Dotyk, Barista Express, atď. (BES810 BSS, BES840 XL, BES878 BSS) , BES880, BES870 XL..) sa môže použiť aj s inými espresso stroje. ☕NAŠOU ZÁRUKOU PRE VÁS : Všetko čo mám urobiť, je založená na spokojnosti zákazníka.Ak nie ste úplne spokojní s zakúpili výrobok, alebo výrobok je poškodené alebo zlomené v tranzite, prosím, kontaktujte nás v čase.Budeme vyriešiť váš problém, tak rýchlo, ako je to možné!.Farba : 2 Pack Čistenie Disku.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.