• Nové
2 Pack Zipsovateľné Vrecko Náhradné sa Hodí pre Polaris 360, 380 Bazén Cleaner univerzálny Filter Taška pre Polaris Filtračné Vrecko

2 Pack Zipsovateľné Vrecko Náhradné sa Hodí pre Polaris 360, 380 Bazén Cleaner univerzálny Filter Taška pre Polaris

Hodnotenie produktu:
€ 19.14

Suma
Skladom

NAJLEPŠÍ PARTNER : Ideálne pre Polaris 360 alebo 380 vysávač, ktorý stĺpec s klip s" námestie jazýčkov".NIE je KOMPATIBILNÝ : NIE Hodí Polaris 280 alebo 480 bazén vysávač, ktorý stĺpec s plastový klip s "oválne jazýčkov", Nie Hodí 180 bazén vysávač, ktorý stĺpec so Suchým zipsom.VYNIKAJÚCA KVALITA : Nylon Mesh Bazén Cleaner tašky so Silným Šitie a pančuchové Nohavice Väzbe.Rovnaké tkanina, väzba ako Polaris a otvorenie zips pre jednoduché čistenie !Super Inžinierstva Plastové,Deštruktívne Skúšky Znova a Znova,Stále v Dobrom Stave a Dobre Pracovať.VÝKONNÉ FUNKCIE : filtre môžu podporovať dole do 120 mikrónov, vrátane listov, konárika, menšie borovice a časticami nečistôt.JEDNODUCHÉ POUŽITIE : Jednoduchá inštalácia, odstrániť a vyčistiť.zips otvor pre jednoduché čistenie !.Veľkosť : 2 pack zips, taška.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.