• Nové
Jedlo Plutvy & Hriadky - Pigtail Plutvy - 16 a 12 Palcov na GRILOVANIE Mäsa Hriadky - Dlhé a Krátke 304 Nerezovej Ocele Hák - Mäsa, Rýb, Zeleniny, Varenie Set - BBQ Príslušenstvo - Grilovacie Kliešte - BBQ Vidlica

Jedlo Plutvy & Hriadky - Pigtail Plutvy - 16 a 12 Palcov na GRILOVANIE Mäsa Hriadky - Dlhé a Krátke 304 Nerezovej Ocele

Hodnotenie produktu:
€ 6.30

Suma
Skladom

????Grilovanie Mäsa Háčiky sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele.K dispozícii sú 2 celkom.Tieto sú 16 cm a 12 cm.Na Pigtail Plutvy je dodávané s elegantnej krabici.S štýlový vzhľad box, to vám umožní predstaviť tento produkt ako darček pre vašich priateľov a priateľov narodeniny, párty alebo akcií. ????Vďaka tomuto produktu nie je potrebné použiť gril nástroje, ako sú kliešte, vidličky a špachtle.To tiež poskytuje výhodu pred kliešťami.Dôvodom je, že pri pokuse premeniť vaše mäso s kliešťami, to spôsobuje stratu chutné šťavy.Náš produkt vám pomôže zbaviť sa tejto negativity. ????Jedlo plutvy vám umožňuje jednoducho otočiť mäso, ryby, slanina, klobása a ostatné mäso a rastlinné produkty bez stopy a poškodenia.Môžete ľahko spin potravín až 5 libier. ????Vďaka jeho dlhej rukoväť háčik, chráni vaše ruky pred teplo, zatiaľ čo otáčania potravín.Rukoväť produkt je vyrobený z pevného plastu poskytovať pevné uchopenie.To tiež má ergonomický vzhľad. ????To je 100% v umývačke.Je to handmade výrobkov.Náš produkt je zaručená pre život.Jedlo Plutvy & Hriadky - Pigtail Plutvy - 16 a 12 Palcov na GRILOVANIE Mäsa Hriadky - Dlhé a Krátke 304 Nerezovej Ocele Hák - Mäsa, Rýb, Zeleniny, Varenie Set - BBQ Príslušenstvo - Grilovacie Kliešte - BBQ Vidlica????Používa sa na dovoleniek na voľnom priestranstve a na mäso, rebierka, kuracie mäso, zelenina, atď.že budete variť v kuchyni. ????To je 100% v umývačke.????Konce sú dostatočne ostré. ????K dispozícii sú 2 celkom.Tieto sú 12 cm a 16 cm.Je to handmade výrobkov. ????Vďaka svojim elegantným box, môžete poslať priateľom a príbuzným ako darček.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.