• Nové
50 Počítať TopLoaders Karty Rukávy a 200 Počítať Jasné, Mäkké Rukávy na Obchodovanie Karty, Ochranné Rukávy Držiak vhodný pre Stardard Karty, Baseball Karty, Športové Karty, MTG, Yugioh

50 Počítať TopLoaders Karty Rukávy a 200 Počítať Jasné, Mäkké Rukávy na Obchodovanie Karty, Ochranné Rukávy Držiak

Hodnotenie produktu:
€ 8.05

Suma
Skladom

????【Balík Obsahuje] vyzýva Každého balenia drží 50 toploaders a 100 mäkké trading card rukávy, 100 uzatvárateľnom rukávy, určený pre všetky štandardné veľkosti obchodné karty. ????【Charakteristiky produktu] vyzýva Robustný & odolný & clear & soft & pevné toploaders.Vyrobené z superior tuhého plastu a polypropylén materia, mysliteľ a silnejšie ako iné toploaders. ????【Zber a Ochrana] vyzýva pevné toploaders môže zabrániť ohnuté rohy a dobre chrániť karty od prachu, poškodení a škrabancov.Zosilnené švy na ochranu hrany karty, aby im nové a upratané. ????【Široké Uplatnenie] vyzýva Organizovať, zhromaždiť a zobraziť všetky druhy kariet, ako Baseball Karty, Futbal, Karty, Športové Karty, všetko sa hodí pre MTG, Yugioh, alebo iné štandardné veľkosti hra karty. ????【Po-predajný Servis] vyzýva Ak máte akékoľvek pochybnosti o tomto produkte, prosím, neváhajte a povedzte nám, radi vám odpovieme vám najneskôr do 24 hodín vyriešiť váš problém.Zahŕňa 50 hard top nakladače, 100 cent rukávy a 100 uzatvárateľnom karty rukávy.Poskytujú viac ochranu vašej karty.Zobrazenie vašej karty jasne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.