• Nové
Seckton Hračky pre 5-10 ročných Chlapcov Obojživelné RC Auto pre Deti, 2.4 GHz, Diaľkové Ovládanie Lode Nepremokavé RC Monster Truck Stunt Car 4WD Diaľkové Ovládanie Vozidla Dievčatá Darčeky Všetky Terén, Voda, Pláž, Bazén Hračka

Seckton Hračky pre 5-10 ročných Chlapcov Obojživelné RC Auto pre Deti, 2.4 GHz, Diaľkové Ovládanie Lode Nepremokavé

Hodnotenie produktu:
€ 15.05

Suma
Skladom

????Obojživelné & Komplikované Kúsok akcia - predná & zadná saltá,360 stupeň zdarma na vodu a zem.Hladká jazda na súši a vodou. ????Úžasné Zabudovaný Motor - S výkonným zabudovaný motor, to je alaways dosiahnuť maximálnu rýchlosť 12 KM/H(7.5 MPH) vo veľmi krátkom čase.Provding vám pocit vzrušenia. ????Nastaviteľná Rýchlosť a Nabíjateľná Batéria - 2.4 GHz, diaľkové ovládanie s citlivou kontrolou.USB riadok a batériu, ktorá prichádza s autom ponúka viac pohodlia pre nabíjanie kedykoľvek. ????Odolné Materiály - Vďaka ABS letectva plastové robí telo viac odolné a nepremokavé.S high-geadr gumy, nie je ľahké zlomiť alebo spadne.Účinne chráni nosenie a proti vibráciám. ????Vianočný Darček pre Deti - Shuttle slobodne vo všetkých terénoch ako jazero, pláž a trvalé trávne porasty.Hrá zábavné spolu s rodičmi a deťmi.Farba : Zelená.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.