• Nové
REVLON Tak Divoký! Hranolová Eyeshadow Palety, Krémová Pigmentované Eye make-up v Blendable Matný & Pearl Končí, 963 Mierne Flex, 0.21 oz.

REVLON Tak Divoký! Hranolová Eyeshadow Palety, Krémová Pigmentované Eye make-up v Blendable Matný & Pearl Končí, 963

Hodnotenie produktu:
€ 2.94

Suma
Skladom

VYSOKÁ INTENZITA OČNÉ tiene : Ultra-krémová hranolové farby s lešteným crystal povrch a vysokú úroveň pearl.ULTRA KRÉMOVÁ TEXTÚRA : Hľadáte blendable eyeshadow, Náš pozastavené gél technológie poskytuje živý textúru a bohaté, pigmentové farby, bez spádu.FAREBNÉ & HRANOLOVÉ EYE make-up : Neutrals, dymové odtiene, a high-intenzity brights v matnej a leskom dokončí podľa vašich očí farby.Celý DEŇ TRVAJÚCE : Zaniknúť-dôkaz a rozmazať-dôkaz.UNIVERZÁLNA PALETA : k Dispozícii v 6 hranolové palety, ktoré môžu byť použité mokré alebo suché.Farba : 963 Mierne Flex Aplikovať tiene suché mäkké, hranolové farba : Ponorte koniec prsta do tieňa a pat farba zľahka cez viečka s prstom.Aplikovať tiene mokré pre intenzívne, sýte účinok : Použite navlhčenú Revlon celého Tieň Štetec na zostupovej farby spolu viečka.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.