• Nové
Krutosť-Zadarmo a Paraben-Free Eye Primer make-up Eyeshadow Base: Elizabeth Mott Ďakujem, že Mi Neskôr Eye Shadow Base, aby sa Zabránilo Mastné Viečka a Krčeniu - Jasné, Nepremokavé Eyeshadow Primer pre Všetky Tiene (10g)...

Krutosť-Zadarmo a Paraben-Free Eye Primer make-up Eyeshadow Base: Elizabeth Mott Ďakujem, že Mi Neskôr Eye Shadow Base,

Hodnotenie produktu:
€ 8.05

Suma
Skladom

PREPS VAŠE VIEČKA : Tento pôdu ako základ pre vaše viečka pred uvedením na očné make-up, pre hladšie aplikácie a hladkú zmes.ZÍSKAŤ DOKONALÚ EYE make-up : Zámok na vaše očné tiene s pomocou nášho primer.To pomáha zvýšiť pigment vášho eyeshadow, takže to vyzeralo viac výrazné a sýte, bez spádu.To tiež pomáha váš očný make-up posledný celý deň mínus smudging, vyblednutiu, alebo pokrčenie.EYE PRIMER S POKOŽKOU VÝHODY : Okrem večer von, váš tón pleti, náš vzorec oživí vzhľad vašej pokožky, skrýva sfarbenie, a zostatky na vašej pleti.Tento eye primer pre mastné viečka chráni proti krčeniu.ĽAHKÝ VZORCA : Sme formulovať dobre vyvážené eyeshadow base, ktorý je ľahké, nemastné a dlhodobé nosenie, takže nebudete musieť neustále touch-up a nebude pocit tiaže v okolí očí.PREMIUM VIEČKA PRIMER : Vyrobené s vysoko kvalitných surovín, ako sú pearl powder, to je paraben-free a krutosti-free primer, ktorý je Skáče Bunny schválené.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.