• Nové
Bezdrôtové AHD 1080P Záložný Fotoaparát Monitor Kit Systém, GreenYi 5 Palcový IPS Displej + Predná/Zadná Kamera Auta s Stabilné Video Signálu pre Auto, Sedan, SUV, Van, Camper, DIY Usmernenia on/off, Obrázok, Flip

Bezdrôtové AHD 1080P Záložný Fotoaparát Monitor Kit Systém, GreenYi 5 Palcový IPS Displej + Predná/Zadná Kamera Auta

Hodnotenie produktu:
€ 42.00

Suma
Skladom

Digitálny Bezdrôtový Zadnej strane Fotoaparátu Monitor Kit-Uplatnenie digitálny prenos signálu technológie, bezdrôtový prenos signálu medzi monitorom a kamerou je absolútne hladký a prepravnej vzdialenosti môže byť tak ďaleko, ako 300 FT v otvorenom priestore, vysoká rýchlosť Pozorovanie Systém bez rušenia.Univerzálny AHD 1920*1080 P Fotoaparát-Super rozlíšenie znamená veľkú jasnosť na monitore.Jeho kovové shell je shockproof, dlhá životnosť, pre istotu.Zabudovaný bezdrôtový modul bez interferencie s inými zariadeniami, vodotesný IP68, hviezdne svetlo nočné videnie. 5 INCH Obrazovka IPS Monitor- IPS displej umožňuje, ktoré môžete vidieť na obrázku jasne na monitor z každého uhla.Jej výkonné funkcie možno dosiahnuť pomocou tlačidiel v zadnej : nastaviť jas, DIY usmernením, prepínač snímky(normálna/zrkadlo/flip/zrkadlo-flip).To má dve video kanálov a podporuje split/na celú obrazovku.Monitor a Kamera Montáž-Monitor môže byť pevne na prístrojovej doske, alebo nalepiť na sklo, tam sú dva držiaky na výber.Môžete nainštalovať kameru v prednej alebo zadnej časti a camper, nákladné auto, alebo ich môžete použiť ako cúvaní kamera pre Sedan, SUV, atď.Nie je potrebné spúšťať dlho, video káble, zabudnúť na nepríjemné zapojenie vodičov.Záruka a Služby Zákazníkom-ponúkame jeden mesiac peniaze späť, jeden rok nová a celoživotného služieb zákazníkom.Čokoľvek nejasné, kontaktujte, prosím, bez váhania, budeme odpovedať späť do 24 hodín, zvyčajne.Bezdrôtové AHD Zálohy Kamery Monitorovacieho Systému pre rôzne vozidlá, ako Sedan, SUV, RV, Camper Van, ATĎ. 5" Bezdrôtové AHD IPS Monitor s universal postaviť sa pevne na prístrojovej doske, ďalší držiak byť čerpaná na čelné sklo, auto-stmievanie, žiadne skreslenie obrazu z iného uhla.Bezdrôtový Monitor podporuje dve video kanálov, môžete zobraziť jednu celú obrazovku a dual split screen, ako si prajete.Bezdrôtový Zadnej strane Fotoaparátu funguje dobre za zlé počasie, IP69 vodotesný, pevný kovový shell, hviezdne svetlo nočné videnie.Bezdrôtová Kamera Auta môže trvalo pracovať pre veľmi dlhý čas, alebo si môžete len platí to pre zvrátenie použitie. 1 x Bezdrôtové 5 Inch AHD IPS Monitor. 1 x 1080 P 1920*1080 Záložný Fotoaparát. 1 x Anténa. 2 x Napájacie Káble. 1 x Skrutky Nastavte na Fotoaparát. 1 x Príručka pre Používateľa. 1 x Vďaka Karty. 1 x Panel Nástroj pre Odstránenie. 1 x Cig.Ľahšie. 1 x Pomlčka Zátvorka. 1 x Držiak na čelné Sklo. 2 x Drôtu T-ťuknite na položku.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.